Oficjalnie: Z Piasta do Niecieczy

Oficjalnie: Z Piasta do Niecieczy
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Kornel Osyra został wypożyczony z Piasta Gliwice do Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

23-latek trafił do zespołu "Piastunek" latem 2012 roku. Podczas swojego pobytu w drużynie udało mu się zanotować 61 występów w Ekstraklasie. W minionych rozgrywkach zaliczył udział w 21 spotkaniach (zdobył w nich trzy bramki). W drugiej części sezonu przestał jednak regularnie pojawiać się w składzie ekipy Radoslava Latala.

Środkowy obrońca najbliższy rok spędzi na wypożyczeniu w Bruk-Bet Termalice Nieciecza. Będzie on piątym letnim wzmocnieniem zespołu, w którym niedawno funkcję trenera objął Czesław Michniewicz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona OFICJALNIE: Zlatan Ibrahimović gra dalej. Umowa z Milanem przedłużona Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Bayern Monachium: Kimmich potwierdził transfer Alaby?! Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie Jakub Kosecki: Instagram, Facebooki - dla mnie to jest sztuczne życie FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] FC Barcelona w końcu wydała komunikat w sprawie Superligi [OFICJALNIE] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy