OFICJALNIE: Zajnutdinow i Fuchs w CSKA Moskwa

OFICJALNIE: Zajnutdinow i Fuchs w CSKA Moskwa
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: CSKA Moskwa

CSKA Moskwa poinformowała o pozyskaniu Bruno Fuchsa i Baktijara Zajnutdinowa.

Po nieudanym poprzednim sezonie i niemrawym początku obecnego, działacze stołecznego klubu ruszyli na zakupy. W ostatnich dniach pozyskano dwóch piłkarzy. Są to Bruno Fuchs oraz Baktijar Zajnutdinow.

Pierwszy z nich przenosi się do CSKA Internacional Porto Alegre na zasadzie transferu definitywnego. Z nowym pracodawcą podpisał kontrakt do 30 czerwca 2025 roku.

Jego poprzedni zespół zarobił na nim osiem milionów euro. W nowym miejscu będzie miał za zadanie wzmocnić rywalizację w środku obrony.

Drugi z graczy przeprowadza się do stolicy Rosji z Rostowa za dwa miliony euro.

Ofensywny pomocnik, podobnie jak Fuchs, podpisał umowę do 30 czerwca 2025 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020: Paulo Sousa skomentował przegrany występ reprezentacji Polski przeciwko Słowacji EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020. Jan Bednarek: Zagraliśmy jak juniorzy EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Hiszpania - Szwecja [OFICJALNIE] EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Porażka Polaków na rozpoczęcie Mistrzostw Europy EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Wojciech Szczęsny pechowo zapisał się w historii turnieju EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] EURO 2020: Schick z najładniejszą bramką Mistrzostw Europy?! [WIDEO] Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami” Buffon gra dalej! [OFICJALNIE] „Wybieram między ambicją a emocjami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy