Oficjalnie: Zawieszenie Howarda. Za... zwyzywanie kibica [WIDEO]

Oficjalnie: Zawieszenie Howarda. Za... zwyzywanie kibica [WIDEO] fot. USA
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Independent I Colorado Rapids

Bramkarz Colorado Rapids, Tim Howard, został zawieszony przez władze MLS na trzy mecze. To efekt słownej przepychanki z kibicem w trakcie ostatniego spotkania ligowego.

Do nieprzyjemnego zdarzenia doszłopodczas poniedziałkowego meczu drużyny Howarda ze SportingiemKansas. W trakcie spotkania jeden z kibiców gospodarzy zaczepiłdoświadczonego bramkarza, proponując mu m.in., aby „wracał doKolorado”. Nie jest znany przebieg całej kłótni, ale w pewnymmomencie Howard nazwał fana skurwys****.


Mimo prowokacji ze strony kibica,włodarze MLS nie pozostali obojętni na zachowanie piłkarza izdecydowali oni o trzymeczowym zawieszeniu. Oznacza to, że Howardnie zagra z Realem Salt Lake, Minnesotą United oraz Orlando City.Jak poinformował w oficjalnym oświadczeniu jego klub, „nietoleruje on podobnego zachowania i w pełni akceptuje karę, czekającjednocześnie na jego powrót na murawę”.

Samoponiedziałkowe spotkanie zakończyło się wygraną ekipy z Kansas3:1. Był to trzeci ligowy występ Howarda w tym sezonie.

Byłygolkiper Manchesteru United i Evertonu gra w Colorado od latazeszłego roku. W sumie rozegrał do tej pory 22 mecze w jegobarwach.  


Wideo incydentu:


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy