Oficjalnie: Zawistowski w Koronie Kielce

2012-12-22 13:49:33; Aktualizacja: 11 lat temu
Oficjalnie: Zawistowski w Koronie Kielce Fot. Transfery.info
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski Źródło: Korona Kielce

Do niedawna zawodnik pierwszoligowego Zawiszy Bydgoszcz, Paweł Zawistowski, podpisał kontrakt z Koroną Kielce. Umowa obowiązuje przez dwa lata.

Nowy pomocnik Kielczan ma 28 lat. W przeszłości, po za występami w barwach Zawiszy, grał dla Jagiellonii Białystok i Arki Gdynia.

W obecnym sezonie był wyróżniającą się postacią w pierwszej lidze. Jego Zawisza zajmuje czwartą pozycję w tabeli. Korona to, jak dotychczas zaledwie trzynasta drużyna T-Mobile Ekstraklasy.
 
Zawistowski w kontrowersyjnych okolicznościach opuszczał Zawiszę. Z powodu konfliktu z trenerem i prezesem, rozwiązano jego kontrakt.
 
- W końcu zabrakło porozumienia, a w pewnym momencie nawet szacunku. Jak się zostawia zdrowie dla zespołu, to się czegoś też wymaga – powiedział Zawistowski.
 
- Zależało mi na klubie. W pewnym momencie pojawiły się niezdrowe sytuacje, jakieś krzyki i wyzwiska czy brak szacunku. Nie mogłem sobie na to pozwolić. Wspólnie z prezesem Radosławem Osuchem wyjaśniliśmy sobie wszystkie sprawy i doszliśmy do wniosku, że rozstanie będzie najlepszym wyjściem – dodał 28-latek.