Oficjalnie: Zawistowski wypożyczony do Górnika

Oficjalnie: Zawistowski wypożyczony do Górnika
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Korona Kielce

Paweł Zawistowski został wypożyczony do pierwszoligowego Górnika Łęczna.

29-letni pomocnik w ekipie z lubelszczyzny będzie występował do końca obecnego sezonu.

Zawistowski przyszedł do Korony w zimowym okienku transferowym w 2013 roku i do tej pory w barwach "Złocisto-Krwistych" rozegrał zaledwie siedem spotkań.

Wcześniej wychowanek ŁKS-u Łódź występował w takich klubach jak: UKS SMS Łódź, HEKO Czermno, KS Paradyż, Znicz Pruszków, Arka Gdynia, Jagiellonia Białystok oraz Zawisza Bydgoszcz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy