Oficjalnie: Zeegelaar w Sportingu
2015-12-28 02:17:12; Aktualizacja: 10 lat temu
Marvin Zeegelaar został nowym zawodnikiem Sportingu Lizbona.
O przejściu Holendra do ekipy popularnych "Lwów" mówiło się już w połowie grudnia, ale dopiero teraz fakt pozyskania uniwersalnego piłkarza, mogącego występować na boku obrony i pomocy, potwierdzili włodarze zespołu z Estádio José Alvalade.
Zeegelaar za nieujawnioną kwotę przeszedł do Sportingu z Rio Ave i związał się z nowym pracodawcą kontraktem, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2020 roku. Warto również dodać, że w umowie 25-latka została zawarta klauzula odstępnego w wysokości 45 milionów euro.
Przypominamy także, że były gracz, między innymi Ajaksu Amsterdam i rezerw Espanyolu w trwających rozgrywkach wystąpił w 15 meczach "Rio Grande" i zdobył w nich trzy gole oraz zanotował dwie asysty.


![Złoty But: Erling Braut Haaland nie wykorzystał okazji [TOP 15]](img/photos/101777/170x113/erling-braut-haaland.jpg)



![Ibán Salvador i Pierre-Emerick Aubameyang zaraz wrócą do klubów. Hit Pucharu Narodów Afryki na remis [WIDEO]](img/photos/113263/170x113/iban-salvador.jpg)

![Inter Mediolan górą w „polskim meczu” Serie A! W czołówce tabeli coraz ciaśniej [WIDEO]](img/photos/113964/170x113/piotr-zielinski.jpg)

![Złoty But: Erling Braut Haaland nie wykorzystał okazji [TOP 15]](img/photos/101777/90x60/erling-braut-haaland.jpg)



![Ibán Salvador i Pierre-Emerick Aubameyang zaraz wrócą do klubów. Hit Pucharu Narodów Afryki na remis [WIDEO]](img/photos/113263/90x60/iban-salvador.jpg)

![Inter Mediolan górą w „polskim meczu” Serie A! W czołówce tabeli coraz ciaśniej [WIDEO]](img/photos/113964/90x60/piotr-zielinski.jpg)






