Oficjalnie: Ziegler w Fenerbahce

Oficjalnie: Ziegler w Fenerbahce
Redakcja
Redakcja
Źródło: Juventus Turyn

Juventus potwierdził wypożyczenie Reto Zieglera do Fenerbahce Stambuł. Za roczne wypożyczenie szwajcarskiego zawodnika turecki klub zapłaci 600 tysięcy euro. <BR><BR> Ziegler był przymierzany do kilku turecki(...)

Juventus potwierdził wypożyczenie Reto Zieglera do Fenerbahce Stambuł. Za roczne wypożyczenie szwajcarskiego zawodnika turecki klub zapłaci 600 tysięcy euro.

Ziegler był przymierzany do kilku tureckich klubów. Kilka dni temu wydawało się, że trafi do Trabzonsporu, ostatecznie jednak najkonkretniejsze okazało się Fenerbahce, któremu udało się uniknąć kary degradacji za przewinienia korupcyjne.

Szwajcar, letni nabytek Juventusu, był zainteresowany odejściem, gdyż w zespole nie widział go trener Antonio Conte.
Więcej na temat: Włochy Oficjalnie Szwajcaria Turcja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy