Oficjalnie: Zigic w Racingu Santander

Oficjalnie: Zigic w Racingu Santander
Redakcja
Redakcja
Źródło: www.realracingclub.es

Jak podaje oficjalna strona internetowa klubu Racingu Santander - www.realracingclub.es - nowym nabytkiem drużyny został <b>Nikola Zigic</b> !!! <br><br> Jest to zupełnie niespodziewana informacja, gdyż nie b(...)

Jak podaje oficjalna strona internetowa klubu Racingu Santander - www.realracingclub.es - nowym nabytkiem drużyny został Nikola Zigic !!!

Jest to zupełnie niespodziewana informacja, gdyż nie było w mediach żadnej wzmianki o zamiarach hiszpańskiej drużyny. Zigic mierzy 202 cm i jest napastnikiem Serbii i Czarnogóry, która grała na niedawnych MŚ w Niemczech.

Suma odstępnego nie jest jednak znana.
Więcej na temat: Hiszpania Inne

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy