Oficjalnie: Zlatan Ibrahimović piłkarzem PSG

Oficjalnie: Zlatan Ibrahimović piłkarzem PSG
Redakcja
Redakcja
Źródło: PSG | Twitter

Agenta Zlatana, Mino Raiola potwierdził transfer swojego klienta do paryskiego zespołu.

PSG zapłaciło za piłkarza 23 miliony euro, zawodnik otrzyma rocznie 13 milionów euro plus bonusy i jest to druga pod względem wielkości pensja na świecie. Tym samym, 30-letni reprezentant Szwecji zagwarantował sobie zarobki na poziomie 35 tysięcy euro dziennie przez najbliższe trzy lata.

Paryżanie zaplanowali na jutro konferencję prasową o godzinie 15:00, według mediów ma się na niej odbyć prezentacja nowych zawodników.

- Każda ze stron biorąca udział w negocjacjach jest zadowolona z transferu. Razem ze Zlatanem, Paryż zdobywa kolejny argument, aby być uważanym za miasto wypełnione pięknem - powiedział agent piłkarza.

Również dyrektor sportowy PSG, Leonardo powtwierdza porozumienie z Milanem oraz samym zawodnikiem i dodaje, że jutro piłkarz przejdzie testy medyczne.

W stolicy Francji jest obecna rodzina Szweda, żona i synowie, Maximilian oraz Vincent.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy