OFICJALNIE: Złe wieści w sprawie Kamińskiego

 OFICJALNIE: Złe wieści w sprawie Kamińskiego
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stuttgart

Jak poinformował Stuttgart, Marcina Kamińskiego czeka dłuższa przerwa w grze.

Polak nabawił się kontuzji w piątkowym meczu Bundesligi z 1.FC Köln. W wyniku starcia z Yūyą Ōsako był on zmuszony opuścić murawę już po kilkunastu minutach. Niestety komunikat opublikowany przez Stuttgart nie jest najlepszy.


Kamiński trafił do szpitala już w piątek, a w sobotę przeszedł rezonans magnetyczny. Wykazał on uszkodzenie więzadeł stawu skokowego i Polaka czeka pięć-sześć tygodni przerwy w grze. Klubowi lekarze zdecydowali się na jego leczenie zachowawcze.


To zła wiadomość zarówno dla obrońcy, jak i Stuttgartu. W ostatnim czasie Polak bardzo regularnie pojawiał się na murawie. Do spotkania z ekipą z Kolonią, nie opuścił ani jednego spotkania w tym sezonie Bundesligi, a do tego dorzucił jeden występ w Pucharze Niemiec. Podkreślmy, że były zawodnik Lecha Poznań był często chwalony przez trenera niemieckiego klubu, Hannesa Wolfa. 


Odniesiona przez Kamińskiego kontuzja oznacza, że ominą go listopadowe mecze reprezentacji Polski z Urugwajem i Meksykiem, w których Adam Nawałka da prawdopodobnie szanse zawodnikom znajdującym się w cieniu największych gwiazd kadry narodowej.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy