OFICJALNIE: Znamy plan przygotowań Lechii Gdańsk do rundy wiosennej sezonu

OFICJALNIE: Znamy plan przygotowań Lechii Gdańsk do rundy wiosennej sezonu
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Lechia Gdańsk

Trener Lechii Gdańsk Szymon Grabowski przedstawił plan przygotowań swojego zespołu do rundy wiosennej sezonu.

W ostatnim spotkaniu przed zimową przerwą w rozgrywkach drużyna z Pomorza przegrała na wyjeździe z Motorem Lublin 0:1.

Do 4 stycznia zawodnicy będą trenować indywidualnie. Następnie przewidziano badania i testy medyczne, a zajęcia zespołowe zostaną wznowione 8 stycznia.

Przed wylotem na zgrupowanie do Turcji rozegrane zostaną dwa sparingi z drużynami występującymi w II lidze. 13 stycznia Lechia Gdańsk zmierzy się z Chojniczanką Chojnice, a 19 stycznia z Radunią Stężyca.

Następnego dnia piłkarze udadzą się do Lary, dzielnicy Antalyi, gdzie pozostaną do 2 lutego. W najbliższym czasie zostaną ogłoszone terminy rozgrywanych tam sparingów i rywale Lechii.

Po powrocie do Polski pomorski zespół zagra jeszcze z zajmującą ostatnie miejsce w II lidze Olimpią Grudziądz. Dokładna data tego spotkania nie jest jeszcze ustalona.

Lechia Gdańsk zimową przerwę w rozgrywkach I ligi spędzi na czwartej pozycji w tabeli. Do liderującej Arki Gdynia traci zaledwie dwa punkty. Na rozpoczęcie rundy wiosennej podejmie na własnym stadionie Wisłę Płock.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii OFICJALNIE: Prawdopodobny uczestnik EURO 2024 zostaje w Cracovii Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Ángel Rodado do Ekstraklasy?! Jest na liście życzeń Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Podstawowy zawodnik Lecha Poznań ma na stole atrakcyjne oferty Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego Sławomir Peszko o kontrowersyjnym filmiku Jacka Góralskiego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy