Oficjalnie: Znany reprezentant Szkocji w MLS

Oficjalnie: Znany reprezentant Szkocji w MLS
Redakcja
Redakcja
Źródło: Portland Timbers

Były napastnik Glasgow Rangers, Kris Boyd, został piłkarzem występującego w amerykańskiej MLS - Portland Timbers.

28-letni napastnik przeniósł się do Stanów Zjednoczonych na zasadzie wolnego transferu. W grudniu ubiegłego roku zawodnik rozwiązał swój 3 ,5-letni kontrakt z tureckim  Eskisehirsporem i pozostawał wolnym piłkarzem. Powodem tej sytuacji było niepłacenie pensji przez Turków Boydowi od czasu, gdy przeniósł się on nad Bosfor z angielskiego Middlesbrough, w lipcu 2011 roku. 

Kris Boyd jest z najlepszym strzelcem w historii Scottish Premier League. W barwach Kilmarnock, którego jest wychowankiem oraz w Glasgow Rangers zdobył w sumie 164 bramki. Skuteczny napastnik jest reprezentatem Szkocji, w której zagrał 18-krotnie i strzelił 7 goli.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Marcin Budziński w Radomiaku OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19 OFICJALNIE: Stolarczyk selekcjonerem reprezentacji Polski U-19

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy