Oficjalnie: Żubrowski w Koronie

Oficjalnie: Żubrowski w Koronie fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: FKS Stal Mielec

Jakub Żubrowski został nowym zawodnikiem Korony Kielce.

Defensywny pomocnik trafił do ekipy z województwa świętokrzyskiego na zasadzie transferu definitywnego po tym, jak włodarze kieleckiego klubu wpłacili na konto Stali Mielec kwotę odstępnego zawartą w umowie zawodnika. Piłkarz związał się z „Żółto-Czerwonymi” kontraktem do końca czerwca 2018 roku.

Żubrowski jest wychowankiem Korony, którą opuścił w 2012 roku na rzecz „Biało-Niebieskich”. Od tego czasu 24-letni piłkarz stał się ważnym ogniwem dwukrotnego mistrza Polski, z którym świętował awans do drugiej ligi oraz na zaplecze Ekstraklasy.

Popularny „Żubr” w trakcie swojej przygody ze Stalą rozegrał dla niej 119 spotkań, w których zdobył pięć goli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony Ronaldinho potwierdza: Mój syn dołączy do FC Barcelony OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy OFICJALNIE: Luis Mata odszedł z Pogoni Szczecin. Transfer w ramach Ekstraklasy „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City „Wielka szóstka” Premier League żąda surowej kary dla Manchesteru City Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Eyüp Türkaslan nie żyje. Jego ciało wydobyto spod gruzów Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok już po testach medycznych, ale transfer nadal niepewny Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Jakub Świerczok wraca do futbolu. Może zagrać w Ekstraklasie Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie” Kacper Tobiasz może latem odejść z Legii Warszawa. „Bardzo poważne zainteresowanie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy