OFICJALNIE: Zwrot akcji. Selekcjoner Bośni i Hercegowiny wycofuje rezygnację

OFICJALNIE: Zwrot akcji. Selekcjoner Bośni i Hercegowiny wycofuje rezygnację fot. wallpaperlist
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: FSBiH

Robert Prosinečki nadal będzie selekcjonerem Bośni i Hercegowiny.

Kilka dni temu drużyna prowadzona przez 50-latka poniosła wstydliwą porażkę przeciwko Armenii. Spotkanie zakończyło się w stosunku 2-4, a Chorwat zaraz po nim postanowił podać się do dymisji.

Po tym wydarzeniu władze rozpoczęły poszukiwania jego następcy. Okazuje się jednak, że ostatecznie takowy nie będzie potrzebny, ponieważ Prosinečki zdecydował się wycofać rezygnację.

- Ostatecznie zmieniłem zdanie. Odejście pewnie byłoby łatwiejszym rozwiązaniem, ale ja taki nie jestem. To powoduje, że zamierzam zostać na stanowisku — argumentuje.

Federacja przychyliła się do jego wniosku, dodając jednocześnie, że do władz nie wpłynął żaden wniosek formalny, dlatego oni nie widzą przeciwwskazań, by 50-latek pozostał na stanowisku.

Po sześciu kolejkach eliminacji do Mistrzostw Europy Bośnia i Hercegowina plasuje się w tabeli na czwartym miejscu z dorobkiem siedmiu punktów. Do miejsca premiowanego awansem brakuje jej pięć „oczek”

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Lechia Gdańsk może pozyskać Rafała Pietrzaka Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Gorąco w Barcelonie. Piłkarze oczekują wyjaśnień od Bartomeu Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Raiola: Pogba nie jest własnością Solskjæra Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów na wtorek i środę OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami OFICJALNIE: Rodolfo Pizarro w Interze Miami Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Mioduski: Czujemy się oszukani przez Obradovicia Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii Braithwaite coraz bliżej Barcelony? Agent napastnika jest w Katalonii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy