Oficjlanie: Vilá nie przeszedł testów medycznych w Valencii

Oficjlanie: Vilá nie przeszedł testów medycznych w Valencii fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Valencia CF

Oficjalna strona Valencia CF poinformowała, że Dídac Vilá Rosselló nie przeszedł testów medycznych przeprowadzonych przez personel lekarski "Nietoperzy".

Sztab medyczny drużyny z Estadio Mestalla uważa, że 23-latek ma problemy z chrząstką kolanową, dlatego też wykluczono możliwość podpisania kontraktu z piłkarzem.

Zawodnik udał się do Barcelony, aby przeprowadzić kolejne badania pod wodzą słynnego katalońskiego lekarza, doktora Ramona Cugata.

W oficjalnym komunikacie władze Velencii życzą wychowankowi Espanyolu Barcelona sukcesów w dalszej karierze. Ich nowym celem transferowym ma być Jose Ángel z Romy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Co za występ letniego nabytku Górnika Zabrze! Jan Urban w końcu się doczekał Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] Były napastnik Rakowa Częstochowa w piątej lidze [OFICJALNIE] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy