OGC Nice walczy z Olympique'em Marsylia o napastnika. Na stole łącznie 30 milionów euro

OGC Nice walczy z Olympique'em Marsylia o napastnika. Na stole łącznie 30 milionów euro fot. Gemma Fletcher / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RMC Sport

Terem Moffi z Lorient skłania się bardziej ku zaliczeniu przeprowadzki do OGC Nice niż Olympique'u Marsylia. Przedstawiciele „Le Gym” są skłonni sprostać też wysokim oczekiwaniom obecnego pracodawcy napastnika - donosi RMC Sport.

23-letni wszechstronny ofensywny zawodnik cieszył się nie tak dawno poważnym zainteresowaniem ze strony klubów z Premier League na czele z Southampton oraz West Hamem United.

Ostatecznie żaden z tych zespołów nie przeszedł do oczekiwanych konkretów, co otworzyło drogę siedmiokrotnemu reprezentantowi Nigerii do zaliczenia przeprowadzki wewnątrz Ligue 1.

Najpierw wydawało się, że największe szanse na jego sprowadzenie ma Olympique Marsylia. A teraz wydaje się, że Teremowi Moffiemu bliżej jest do OGC Nice, które jest dla niego bardziej preferowanym kierunkiem kontynuowania kariery.

Przedstawiciele „Le Gym” mają do tego przewagę nad bardziej utytułowanym przeciwnikiem w postaci wyrażenia gotowości do sprostania oczekiwaniom Lorient i wyłożenia 25 milionów euro sumy podstawowej oraz pięciu milionów euro w ramach bonusów za ofensywnego piłkarza.

Jeżeli te doniesienia znalazłyby swoje potwierdzenie, to „Les Merlus” pobiliby w przeciągu zaledwie kilku dni dwukrotnie swój rekord sprzedażowy. Ten obecny należy od niedawna do Dango Ouattary, który dołączył do Bournemouth za 22,5 miliona euro sumy podstawowej plus pięć milionów euro w formie dodatków.

Dla OGC Nice byłaby to także największa inwestycja w historii, ponieważ do tej pory najwięcej przeznaczyli na sprowadzenie Sofiane'a Diopa za 22 miliony euro z wliczonymi bonusami.

Moffi prezentuje się rewelacyjnie w trwających rozgrywkach, ponieważ w dotychczas rozegranych meczach strzelił dwanaście goli w osiemnastu występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Radosław Sobolewski znalazł nowy klub. „Klepnięte” Radosław Sobolewski znalazł nowy klub. „Klepnięte” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” Tymoteusz Puchacz podąży śladem Wisły Kraków?! Niepowtarzalna szansa Tymoteusz Puchacz podąży śladem Wisły Kraków?! Niepowtarzalna szansa 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy