OGC Nice walczy z Olympique'em Marsylia o napastnika. Na stole łącznie 30 milionów euro

OGC Nice walczy z Olympique'em Marsylia o napastnika. Na stole łącznie 30 milionów euro fot. Gemma Fletcher / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: RMC Sport

Terem Moffi z Lorient skłania się bardziej ku zaliczeniu przeprowadzki do OGC Nice niż Olympique'u Marsylia. Przedstawiciele „Le Gym” są skłonni sprostać też wysokim oczekiwaniom obecnego pracodawcy napastnika - donosi RMC Sport.

23-letni wszechstronny ofensywny zawodnik cieszył się nie tak dawno poważnym zainteresowaniem ze strony klubów z Premier League na czele z Southampton oraz West Hamem United.

Ostatecznie żaden z tych zespołów nie przeszedł do oczekiwanych konkretów, co otworzyło drogę siedmiokrotnemu reprezentantowi Nigerii do zaliczenia przeprowadzki wewnątrz Ligue 1.

Najpierw wydawało się, że największe szanse na jego sprowadzenie ma Olympique Marsylia. A teraz wydaje się, że Teremowi Moffiemu bliżej jest do OGC Nice, które jest dla niego bardziej preferowanym kierunkiem kontynuowania kariery.

Przedstawiciele „Le Gym” mają do tego przewagę nad bardziej utytułowanym przeciwnikiem w postaci wyrażenia gotowości do sprostania oczekiwaniom Lorient i wyłożenia 25 milionów euro sumy podstawowej oraz pięciu milionów euro w ramach bonusów za ofensywnego piłkarza.

Jeżeli te doniesienia znalazłyby swoje potwierdzenie, to „Les Merlus” pobiliby w przeciągu zaledwie kilku dni dwukrotnie swój rekord sprzedażowy. Ten obecny należy od niedawna do Dango Ouattary, który dołączył do Bournemouth za 22,5 miliona euro sumy podstawowej plus pięć milionów euro w formie dodatków.

Dla OGC Nice byłaby to także największa inwestycja w historii, ponieważ do tej pory najwięcej przeznaczyli na sprowadzenie Sofiane'a Diopa za 22 miliony euro z wliczonymi bonusami.

Moffi prezentuje się rewelacyjnie w trwających rozgrywkach, ponieważ w dotychczas rozegranych meczach strzelił dwanaście goli w osiemnastu występach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Lech Poznań przedłużył umowę z następcą Michała Skórasia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Wisła Kraków nie pozbędzie się zawodnika. Wraca z wypożyczenia [OFICJALNIE] Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Bartosz Śpiączka „utrzyma się” w Ekstraklasie?! Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Dani Olmo zdecydował o swojej przyszłości Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Liverpool wykorzysta atut dyrektora sportowego? Może okazać się kluczem do sprowadzenia obiecującego obrońcy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Real Madryt z nietypowym pomysłem na zastąpienie Karima Benzemy Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi Za taką kwotę Chelsea pozwoli odejść Mateo Kovačiciowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy