Ojciec Alissona oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii

Ojciec Alissona  oraz Muriela Beckerów zginął tragicznie w Brazylii fot. Shutterstock
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Globo Esporte | AS | FOX Sports

José Agostinho Becker, ojciec Alissona oraz Muriela, brazylijskich golkiperów, nie żyje.

57-latek nie grał nigdy zawodowo, ale gdy już nadarzała się okazja do pogrania w piłkę, zawsze stawał na bramce. Wówczas bakcyla połknęli jego synowie, którzy po pewnym czasie odkryli, że ich pradziadek rywalizował na poziomie amatorskim jako golkiper.

Głowa rodziny mieszkała w Novo Hamburgo, ale często wyjeżdżała w okolice miasta Lavras de Sul. Tam też mężczyzna udał się w ostatnim czasie.

Na rodzinnej posiadłości znajduje się zbiornik wodny, w którym zapalony entuzjasta wędkowania oraz nurkowania łączył obie pasje. Uprawiał Spearfishing.

Kiedy jednak nie wracał do domu przez dłuższy czas, rodzina postanowiła zgłosić sprawę na policję. Za zaginionego został on oficjalnie uznany w środę o godzinie 17:00 czasu lokalnego. Tuż przed północą jednostka poszukiwawcza odnalazła Brazylijczyka.

José Agostinho Becker utopił się. Jego ciało znaleziono na tamie wodnej w Lavras de Sul.

Alisson to bramkarz Liverpoolu, który w 2019 roku został uznany przez FIFA najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji. Muriel od pewnego czasu jest związany z Fluminense.

Ta informacja wstrząsnęła brazylijskim futbolem, a kluby postanowiły zakopać wojenny topór i zjednoczyły się w bólu z rodziną tragicznie zmarłego 57-latka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy