Ojciec Thomasa Parteya potwierdził rozmowy transferowe pomocnika Atlético Madryt

Ojciec Thomasa Parteya potwierdził rozmowy transferowe pomocnika Atlético Madryt fot. Thomas Partey I Instagram
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Goal.com I Tru Fm Sports World Show

Ojciec Thomasa Parteya przyznał, że są prowadzone rozmowy w sprawie przenosin Ghańczyka z Atlético Madryt do Arsenalu.

Kluby z Premier League od pewnego czasu kuszą zawodnika „Rojiblancos”. Atlético jest w o tyle niekomfortowej sytuacji, że w umowie 26-latka widnieje klauzula umożliwiająca jego pozyskanie za 50 milionów euro. Kwota ta przestała odstraszać chętnych. Madrytczycy chcą podpisać z Parteyem umowę na nowych warunkach, ale na razie defensywny pomocnik nie zdecydował się parafować dokumentu.

- Zadzwoniłem do mojego syna po tym, jak usłyszałem różne plotki na jego temat. Powiedział mi, że te pogłoski są zgodne z prawdą. Są prowadzone rozmowy między nim a Arsenalem. Wszystko będzie zależało od wysokości ostatecznej kwoty transferowej.

- Jeśli faktycznie przejdzie do Arsenalu, będzie świetnie. Angielski klub ma w Ghanie wielu kibiców. Będę szczęśliwy, jeśli do tego dojdzie. Obecnie trwają dyskusje na temat tego, na jakiej zasadzie puści go Atlético - powiedział Jacob Partey.

Thomas Partey jest wychowankiem „Rojiblancos”. Bilans defensywnego pomocnika z trwającego sezonu to 35 występów, trzy gole i asysta.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Alex Teixeira coraz bliżej nowego klubu i... zmiany reprezentacji?! Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Maciej Bartoszek po meczu Korony Kielce: Niektórzy zawodnicy powinni zastanowić się, czy chcą dalej uprawiać ten sport Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Kluczowe miesiące dla przyszłości Pogby. Nowy kontrakt w Manchesterze United albo transfer Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny Trzęsienie ziemi w Schalke. Zwolniono trenera, dyrektora sportowego i kierownika drużyny OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym OFICJALNIE: Aktualny mistrz Chin zaprzestał działalności ze skutkiem natychmiastowym Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie Ciekawy zapis w kontrakcie Cavaniego. Urugwajczyk otrzyma dwa miliony euro, jeśli… Manchester United się go pozbędzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy