Ola John w Benfice?

Ola John w Benfice?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Voetbal International

Według doniesień portugalskich i holenderskich mediów, skrzydłowy Twente Enschede - Ola John, jest bardzo bliski przejścia do drużyny wicemistrza Portugalii - Benfiki Lizbona.

20-latek urodzony w Liberii, dobrymi występami w Eredivisie skupił swoją uwagę kilku europejskich klubów, na czele z popularnymi „As Águias”, którzy bez zbędnej zwłoki postanowili oficjalnie negocjować transfer. Zgodnie z ustaleniami obu klubów, dzisiaj odbędzie się kolejna runda negocjacji, w których kilka kwestii należy dopiąć na ostatni guzik. A jeśli nie wiadomo, o co chodzi – to w grę wchodzą pieniądze, w tym przypadku nie jest inaczej, czego raczej nietrudno się domyślić.

Włodarze klubu z Enschede są skłonni sprzedać swojego pomocnika, gdyż nie zamierzają tamować rozwoju jego kariery. Działacze Benfiki oferują kwotę 8 milionów euro, dodatkowo zapewniając różnego rodzaju bonusy w wysokości 2 milionów euro. Ta propozycja nie jest uważana za zadowalającą, gdyż holendrzy za swojego zawodnika oczekują nie mniej niż 15 milionów euro.

John nie może być do końca pewny swojej przyszłości, ale obecnie pozostaje mu spakować walizki i czekać na ostateczną decyzję, dotyczącą transferu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Wieczysta Kraków gra dalej w Pucharze Polski. Coraz bliżej szczebla centralnego Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Tomasz Hajto gotów pomóc swojemu byłemu klubowi Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Liga Mistrzów zmienia format. Na co zwrócić uwagę? Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] Manchester City: Domowa koszulka na sezon 2021/2022 [FOTO] OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby OFICJALNIE: Juventus i Milan rezygnują. W Superlidze zostają... dwa kluby Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy