Ole Gunnar Solskjær wróci do Premier League?! Jest jedną z siedmiu opcji

Ole Gunnar Solskjær wróci do Premier League?! Jest jedną z siedmiu opcji fot. Matt Wilkinson / Focus Images / MB Media / Pressfocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Pedro Almeida [Twitter] | Record | The Telegraph

Ole Gunnar Solskjær, były opiekun Manchesteru United, to jeden z kandydatów do przejęcia Wolverhampton Wanderers - przekazał Pedro Almeida.

Zwolnienie Bruno Lage wiąże się z koniecznością znalezienia następcy. Nie może być zaskoczeniem, że wysoko oceniani są portugalscy szkoleniowcy.

„Record” wymienia Carlosa Carvalhala (do niedawna Al-Wahda) i Vítora Pereirę (Corinthians). Pedro Almeida dodaje do tej listy jeszcze Rúbena Amorima (Sporting) oraz Pedro Martinsa (poprzednio Olympiakos).

Portugalski ekspert transferowy przekazał, że obok tych opcji na liście jest również Ole Gunnar Solskjær.

Wolverhampton Wanderers poddaje kandydatura Norwega wewnętrznym analizom, sprawdzając na ile jego wizja gry pokrywa się z tym, co mają do zaproponowania sternicy ekipy.

49-latek uprzednio pracował na Old Trafford, więc w przypadku zatrudnienia bylibyśmy świadkami ciekawego powrotu do Premier League.

„The Telegraph” informuje z kolei o możliwości zakontraktowania Julena Lopeteguiego, którego posada w Sevilli wisi na włosku, a także obecności wśród kandydatów nazwiska Ange Postecoglou. Australijczyk odpowiada za wyniki Celticu.

Według powyższego źródła, nowy menedżer zostanie przedstawiony jeszcze w tym tygodniu, a docelowo ma on poprowadzić zespół w sobotnim starciu z Chelsea.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Motor Lublin będzie zmuszony zmienić trenera?! Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Kibice powinni modlić się o jego zdrowie? „Dla mnie to najlepszy polski obrońca reprezentacyjny” Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Vinceny Kompany łączony z nowym klubem Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa Wieczysta Kraków zainteresowała się drugim byłym napastnikiem Legii Warszawa 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel 39-letni Thiago Silva z zaskakującym pomysłem. Ma ambitny cel Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rúben Amorim zaskoczy wyborem nowego klubu?! Rafa Lopes może wrócić do Polski Rafa Lopes może wrócić do Polski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy