Olivier Giroud zaliczy przygodę poza Europą?! Prezes zarządu Milanu „otwiera mu drzwi”

Olivier Giroud zaliczy przygodę poza Europą?! Prezes zarządu Milanu „otwiera mu drzwi” fot. Ettore Griffoni / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Sky Sport Italia

Giorgio Furlani, prezes zarządu Milanu, nie wykluczył chęci dalszej współpracy z Olivierem Giroud, pomimo wygasającego wraz z końcem sezonu kontraktu.

Umowa między stronami zakłada współpracę tylko do 30 czerwca. W międzyczasie spekulacje medialne na temat reprezentanta Francji raczą nas treściami o potencjalnej przygodzie w MLS przed zawieszeniem butów na kołku.

Matteo Moretto informował nawet, że „Rossoneri” przygotowują grunt pod ewentualną wyrwę pozostawioną przez 37-latka. Na radar działaczy trafił między innymi ograny już w Serie A Joshua Zirkzee.

Oczywiście ewentualne przybycie Holendra nie z góry wypycha doświadczonego napastnika z kadry, aczkolwiek ten wciąż czuje się na siłach, aby odgrywać w zespole ważną rolę.

Co będzie dalej? Szef Milanu w wywiadzie dla Sky Sport Italia, przedstawiając też opinię o innych członkach drużyny, podkreślił otwartość na rozmowy z Giroud na temat kolejnej prolongaty.

– „Oli” przybył i podpisał dwuletni kontrakt, potem przedłużył pobyt o następny rok, bo wykonał bardzo dobrą robotę. Teraz jest za wcześnie na dyskusje o jego sytuacji, ale drzwi (do mnie) są otwarte, jeśli chce zostać – przyznał Furlani.

Przez cały okres spędzony na San Siro mistrz świata z mundialu w Rosji i wicemistrz z katarskiego turnieju strzelił 44 gole i zaliczył 20 asyst w 113 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Szokujące wyznanie gwiazdy klubu z Serie A. „Nie chcę otrzymać nawet jednego euro. Nadszedł czas, abym opuścił klub” Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada Trzy miliony złotych dla Kosty Runjaicia?! Legia Warszawa odpowiada To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem To będzie nowy klub Kosty Runjaicia?! Jest mocnym kandydatem Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” Nowy zawodnik Wisły Kraków miażdżony krytyką. „Żart, że on w ogóle pojawia się na boisku” John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem John van den Brom gotowy na arcytrudną misję. Potwierdził rozmowy z klubem Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Złe wieści w sprawie gwiazdy Rakowa Częstochowa. Nie zagra w hicie kolejki Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje Cezary Kowalski odchodzi z Polsatu. Nowa posada zaskakuje

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy