Olympiakos finalizuje aż CZTERY transfery

Olympiakos finalizuje aż CZTERY transfery
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sport24.gr

Olympiakos w najbliższym czasie potwierdzi angaże Cédrica Bakambu, Pajtima Kasamiego, Omara Elabdellaouiego oraz Diadié Samassékou - podaje Sport24.gr.

„Legenda” na przestrzeni ostatnich dni z pewnością nie próżnuje. Do klubu dołączyli Marcelo i James Rodríguez, czyli lewy obrońca oraz ofensywny pomocnik.

Niebawem wzmocnione zostaną także cztery inne pozycje.

Jak informuje Sport24.gr, w czwartek, czyli ostatni dzień letniego okna transferowego w Grecji, w Pireusie wylądował Cédric Bakambu. Uprzednio rozwiązał swój kontrakt z Olympique Marsylia.

Środkowy napastnik, który w drugiej części poprzedniego sezonu w dwunastu meczach Ligue 1 zdobył cztery bramki, dzisiaj oficjalnie zasili barwy Olympiakosu.

To samo uczyni Diadié Samassékou. W tym przypadku defensywy pomocnik przybędzie na mocy wypożyczenia z opcją kupna za ponad 12 milionów euro. Mając to na uwadze, dokumenty musiały zostać podpisane jeszcze wczoraj.

Na tym nie koniec. Według Sport24.gr uczestnik fazy grupowej Ligi Europy finalizuje jeszcze dwa transfery, w przypadku których nie musi się już jednak przesadnie śpieszyć.

Jako że umowy Pajtima Kasamiego i Omara Elabdellaouiego wygasły 30 czerwca, przedstawiciel Superleague Ellada na ich zakontraktowanie ma czas do końca tego miesiąca. Mimo to chce zrobić to jeszcze dzisiaj.

Dla środkowego pomocnika oraz prawego obrońcy będą to powrotu do Olympiakosu.

30-letni Kasami, autor sześciu goli i tylu samo asyst w kampanii 2021/2022 podczas pobytu w FC Basel, ma już na swoim koncie 66 występów w greckiej ekipie.

Elabdellaoui w poprzednim sezonie zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Groziła mu bowiem częściowa ślepota. Sytuacja została jednak opanowana przez serię zabiegów. On w koszulce Olympiakosu zagrał już 170 razy.

Do tej piątki dołączyć mógł także Keylor Navas. Finalnie kapitan reprezentacji Kostaryki nie wyraził zainteresowania przeprowadzką do Grecji i został tym samym w Paris Saint-Germain.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy