Olympique Lyon nie odpuszcza. Nowa oferta za pożądanego napastnika

Olympique Lyon nie odpuszcza. Nowa oferta za pożądanego napastnika
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

Olympique Lyon nie daje za wygraną w sprawie Sardara Azmouna. Francuzi podnieśli propozycję za napastnika Zenitu Sankt Pertersburg - donosi Footmercato.net.

Wobec wypracowanego porozumienia z samym zawodnikiem, negocjacje opierają się jedynie na rozmowach między klubami.

„Pitercy” wycenili atakującego na pięć milionów euro, a „Les Gones” rozpoczęli pertraktacje od kwoty trzech milionów. Przez około miesiąc nic w tej kwestii się nie zmieniło.

Jak podaje Footmercato.com, Rosjanie liczyli na włączenie się do negocjacji Newcastle United, ale przedstawiciel Premier League jak dotąd na poważnie nie ruszył po 27-latka. To dało przewagę Francuzom.

Ekipa z Ligue 1 postanowiła zwiększyć propozycję do czterech milionów euro i według wspomnianego źródła niewiele brakuje, aby operacja stała się faktem.

Niewykluczone, że strony spotkają się w połowie drogi, a operacja wyniesie 4,5 miliona.

Rozmowy dotyczące transferu poniżej 10 milionów euro są możliwe, gdyż reprezentantowi Iranu już za kilka miesięcy wygasa kontrakt.

W rundzie jesiennej Sardar Azmoun rozegrał 21 spotkań, zdobył 10 bramek oraz zanotował cztery asysty.

Olympique Lyon przez najbliższe tygodnie musi sobie radzić bez Islama Slimaniego i Tino Kadewere, którzy biorą udział w Pucharze Narodów Afryki 2021.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy