Olympique Lyon nie odpuszcza. Nowa oferta za pożądanego napastnika

Olympique Lyon nie odpuszcza. Nowa oferta za pożądanego napastnika
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

Olympique Lyon nie daje za wygraną w sprawie Sardara Azmouna. Francuzi podnieśli propozycję za napastnika Zenitu Sankt Pertersburg - donosi Footmercato.net.

Wobec wypracowanego porozumienia z samym zawodnikiem, negocjacje opierają się jedynie na rozmowach między klubami.

„Pitercy” wycenili atakującego na pięć milionów euro, a „Les Gones” rozpoczęli pertraktacje od kwoty trzech milionów. Przez około miesiąc nic w tej kwestii się nie zmieniło.

Jak podaje Footmercato.com, Rosjanie liczyli na włączenie się do negocjacji Newcastle United, ale przedstawiciel Premier League jak dotąd na poważnie nie ruszył po 27-latka. To dało przewagę Francuzom.

Ekipa z Ligue 1 postanowiła zwiększyć propozycję do czterech milionów euro i według wspomnianego źródła niewiele brakuje, aby operacja stała się faktem.

Niewykluczone, że strony spotkają się w połowie drogi, a operacja wyniesie 4,5 miliona.

Rozmowy dotyczące transferu poniżej 10 milionów euro są możliwe, gdyż reprezentantowi Iranu już za kilka miesięcy wygasa kontrakt.

W rundzie jesiennej Sardar Azmoun rozegrał 21 spotkań, zdobył 10 bramek oraz zanotował cztery asysty.

Olympique Lyon przez najbliższe tygodnie musi sobie radzić bez Islama Slimaniego i Tino Kadewere, którzy biorą udział w Pucharze Narodów Afryki 2021.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy