Olympique Marsylia ma dość. Adil Rami wyrzucony z klubu za udział w Fort Boyard!

Olympique Marsylia ma dość. Adil Rami wyrzucony z klubu za udział w Fort Boyard! fot. Fort Boyard (YouTube)
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Équipe

Adil Rami ma już nie być formalnie piłkarzem Olympique'u Marsylia - informuje „L’Équipe”.

Były reprezentant Francji został na początku lipca zawieszony w prawach zawodnika ekipy ze Stade Vélodrome w związku z wszczętych postępowania dyscyplinarnym spowodowanym niewłaściwym zachowaniem doświadczonego obrońcy. Gdyby tego było mało, to piłkarz rozstał się ze swoją dotychczasową partnerską życiową Pamelą Anderson, która przy okazji oskarżyła go o zdradę i przemoc domową.

Szereg zawirowań w życiu prywatnym Ramiego spowodował, że ten jeszcze w trakcie poprzednich rozgrywek nie wywiązywał się należycie ze swoich obowiązków, kiedy to po zgłoszeniu rzekomej kontuzji udał się ze znaną aktorką na Grand Prix Formuły 1 w Monako.

Później z powodu kolejnego urazu miał nie pojawiać się także na treningach przygotowujących pierwszy zespołu do startu nowego sezonu, ale nie przeszkodziło mu to we wzięciu udziału w popularnym programie telewizyjnym „Fort Boyard”.

Przedstawiciele Olympique'u Marsylia po tym fakcie rozpoczęli całą procedurę związaną z rozwiązaniem obowiązującego kontraktu z defensorem i teraz dziennikarze „L’Équipe” przekonują, że w ostatnich dniach doprowadzili sprawę ze swojej strony do końca i przez prawnika poinformowali 33-latka o zakończeniu współpracy w trybie natychmiastowym.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy