Ondrej Duda: Chciałbym kiedyś wrócić do Legii

Ondrej Duda: Chciałbym kiedyś wrócić do Legii fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa | Instagram

Ondrej Duda udzielił oficjalnemu serwisowi Legii Warszawa wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat ewentualnego powrotu.

W zimowym oknie transferowym Słowak otrzymał ofertę z Wysp. Zgłosiło się po niego Norwich City, pozyskując z Herthy na zasadzie wypożyczenia.

W Premier League Duda miał okazję prezentować się publiczności w każdym ze spotkań ligowych po transferze. Na listę strzelców jednak wpisać się nie zdołał.

W przerwie od rozgrywek spowodowanej epidemią koronawirusem Słowak porozmawiał z kibicami Legii za pośrednictwem oficjalnego konta tego klubu na Instagramie.

- Chciałbym przebywać teraz w ojczyźnie, ale jestem w Norwich. Jest ze mną tu moja dziewczyna, dzięki temu jest mi trochę raźniej. Teraz w okresie panującej kwarantanny trenuję indywidualnie. Z tego względu, że mieszkam w centrum miasta, muszę wsiąść rano w samochód i udać się w miejsce, gdzie jest mniej ludzi.

Nie mogło również zabraknąć pytań o warszawską Legię.

- Od zawsze powtarzam kolegom, że chciałbym ponownie zawitać na Łazienkowską. Piłka jest nieprzewidywalna i tak naprawdę nie wiem, jak potoczy się moja kariera. Nigdy też nie powiedziałbym, że trafię do Norwich. Chcę wrócić do Polski. W Legii czułem się, jak w domu - mówi Słowak.

Licząc występy w Hercie i Norwich, Duda rozegrał 17 meczów. Strzelił w tym czasie jednego gola i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane OFICJALNIE: Czesi kończą sezon. Ligi od trzeciej w dół anulowane Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Mourinho zignorował wytyczne rządu. Sekretny trening Tottenhamu [WIDEO] Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu Ronaldinho wyszedł z więzienia po 32 dniach. Teraz czeka go areszt domowy w... czterogwiazdkowym hotelu FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa FIFA: Ważne zmiany prawne w związku z pandemią koronawirusa Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Klopp o kulisach odejścia Coutinho z Liverpoolu Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka Heung-min Son przejdzie szkolenie wojskowe. Wiadomo już, co go czeka „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO] „Polski Messi” wystąpił w Turbokozaku [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy