Ondrej Duda: Chciałbym kiedyś wrócić do Legii

Ondrej Duda: Chciałbym kiedyś wrócić do Legii fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa | Instagram

Ondrej Duda udzielił oficjalnemu serwisowi Legii Warszawa wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat ewentualnego powrotu.

W zimowym oknie transferowym Słowak otrzymał ofertę z Wysp. Zgłosiło się po niego Norwich City, pozyskując z Herthy na zasadzie wypożyczenia.

W Premier League Duda miał okazję prezentować się publiczności w każdym ze spotkań ligowych po transferze. Na listę strzelców jednak wpisać się nie zdołał.

W przerwie od rozgrywek spowodowanej epidemią koronawirusem Słowak porozmawiał z kibicami Legii za pośrednictwem oficjalnego konta tego klubu na Instagramie.

- Chciałbym przebywać teraz w ojczyźnie, ale jestem w Norwich. Jest ze mną tu moja dziewczyna, dzięki temu jest mi trochę raźniej. Teraz w okresie panującej kwarantanny trenuję indywidualnie. Z tego względu, że mieszkam w centrum miasta, muszę wsiąść rano w samochód i udać się w miejsce, gdzie jest mniej ludzi.

Nie mogło również zabraknąć pytań o warszawską Legię.

- Od zawsze powtarzam kolegom, że chciałbym ponownie zawitać na Łazienkowską. Piłka jest nieprzewidywalna i tak naprawdę nie wiem, jak potoczy się moja kariera. Nigdy też nie powiedziałbym, że trafię do Norwich. Chcę wrócić do Polski. W Legii czułem się, jak w domu - mówi Słowak.

Licząc występy w Hercie i Norwich, Duda rozegrał 17 meczów. Strzelił w tym czasie jednego gola i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Borussii Dortmund na nowy sezon [FOTO] 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka 15 lat od śmierci Krzysztofa Nowaka Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Brzęczek: Gdyby doszło do meczów marcowych, zostałby powołany do reprezentacji Polski Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Villas-Boas podjął decyzję. Portugalczyk zostaje w Olympique'u Marsylia! Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Coutinho poważną opcją dla Newcastle United. Ma być na liście DWÓCH trenerów Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Legia II Warszawa vs Sokół Ostróda. Burmistrz Ostródy zwrócił się z prośbą o pomoc... do Zbigniewa Bońka Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem” Real Madryt włącza się do walki o środkowego obrońcę, którego określano... „nowym Ødegaardem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy