Ondrej Duda: Chciałbym kiedyś wrócić do Legii

Ondrej Duda: Chciałbym kiedyś wrócić do Legii fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa | Instagram

Ondrej Duda udzielił oficjalnemu serwisowi Legii Warszawa wywiadu, w którym wypowiedział się między innymi na temat ewentualnego powrotu.

W zimowym oknie transferowym Słowak otrzymał ofertę z Wysp. Zgłosiło się po niego Norwich City, pozyskując z Herthy na zasadzie wypożyczenia.

W Premier League Duda miał okazję prezentować się publiczności w każdym ze spotkań ligowych po transferze. Na listę strzelców jednak wpisać się nie zdołał.

W przerwie od rozgrywek spowodowanej epidemią koronawirusem Słowak porozmawiał z kibicami Legii za pośrednictwem oficjalnego konta tego klubu na Instagramie.

- Chciałbym przebywać teraz w ojczyźnie, ale jestem w Norwich. Jest ze mną tu moja dziewczyna, dzięki temu jest mi trochę raźniej. Teraz w okresie panującej kwarantanny trenuję indywidualnie. Z tego względu, że mieszkam w centrum miasta, muszę wsiąść rano w samochód i udać się w miejsce, gdzie jest mniej ludzi.

Nie mogło również zabraknąć pytań o warszawską Legię.

- Od zawsze powtarzam kolegom, że chciałbym ponownie zawitać na Łazienkowską. Piłka jest nieprzewidywalna i tak naprawdę nie wiem, jak potoczy się moja kariera. Nigdy też nie powiedziałbym, że trafię do Norwich. Chcę wrócić do Polski. W Legii czułem się, jak w domu - mówi Słowak.

Licząc występy w Hercie i Norwich, Duda rozegrał 17 meczów. Strzelił w tym czasie jednego gola i zanotował dwie asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bułka poprosił PSG o możliwość odejścia z klubu Bułka poprosił PSG o możliwość odejścia z klubu OFICJALNIE: Bohar odszedł z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Bohar odszedł z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Sinani opuścił Norwich City, nim zdążył zadebiutować OFICJALNIE: Sinani opuścił Norwich City, nim zdążył zadebiutować Piątek coraz bliższy opuszczenia Herthy? Ma wylądować ponownie w Serie A Piątek coraz bliższy opuszczenia Herthy? Ma wylądować ponownie w Serie A Mario Götze wróci do Bayernu Monachium?! Mario Götze wróci do Bayernu Monachium?! Leeds United sięga po jeszcze jednego defensora. OFICJALNIE: Diego Llorente rusza na podbój Premier League Leeds United sięga po jeszcze jednego defensora. OFICJALNIE: Diego Llorente rusza na podbój Premier League FC Barcelona: Luis Suárez odchodzi teraz za darmo, ale za ewentualne... bonusy w przyszłości FC Barcelona: Luis Suárez odchodzi teraz za darmo, ale za ewentualne... bonusy w przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy