Opcja ucieczki dla Luiza Adriano

Opcja ucieczki dla Luiza Adriano fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Il Secolo XIX | Football Italia | La Gazzetta dell

Luiz Adriano przymierzany jest na potencjalnego następcę Leonardo Pavolettiego w Genoi.

Napastnik „Rossoblu” od momentu kontuzji Arkadiusza Milika jest łączony z przenosinami do Napoli. Władze ekipy ze Stadio Luigi Ferrarisdo tej pory przekonywały, że 27-letni zawodnik nie jest na sprzedaż.

Zdaniem włoskich mediów, uległo to zmianie i oba kluby rozpoczęły już pierwsze rozmowy na temat transferu piłkarza. O potwierdzeniu tego stanu rzeczy ma świadczyć fakt, że Genoa zaczęła już rozglądać się za następcą Pavolettiego, a ma nim zostać Luiz Adriano.

Brazylijczyk nie ma większych szans na regularną grę w Milanie. W trwających rozgrywkach spędził na boiskach Serie A zaledwie 84 minuty i z chęcią zmieniłby otoczenie w trakcie zimowego okienka transferowego.

„Rossoblu” nie będą  raczej zabiegać o definitywny transfer i zadowolą się wypożyczeniem 29-latka, ponieważ nie byliby w stanie sprostać jego wymaganiom finansowym. Napastnik w zespole z San Siro może liczyć na gażę wynoszącą trzy miliony euro za sezon.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy