Orlando Sá do wzięcia [OFICJALNIE]

Orlando Sá do wzięcia [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Standard Liège

Orlando Sá rozwiązał za porozumieniem stron umowę ze Standardem Liège.

Doświadczony napastnik zakończył definitywnie pobyt w belgijskim klubie po kompletnie nieudanych obecnych rozgrywkach w swoim wykonaniu.

Blisko 32-letni zawodnik nie należał do ulubieńców szkoleniowca Michela Preud’homme’a i dlatego ani razu nie pojawił się na boisku przed zawieszeniem sezonu.

Gdyby tego byto mało, to we wrześniu został przesunięty do rezerw Standardu.

Takie trudne położenie Portugalczyka wskazywało na to, że zdecyduje się na zmianę pracodawcy w trakcie zimowego okienka transferowego. Nic takiego jednak nie nastąpiło i Orlando Sá pozostał w drużynie z Liège aż do teraz, kiedy w końcu udało mu się osiągnąć porozumienie z władzami klubu w kwestii przedwczesnego zakończenia współpracy.

Były gracz między innymi Legii Warszawa trafił do Standardu w sierpniu 2016 roku i od tego momentu (z półroczną przerwą na grę w chińskim Henan Jianye) rozegrał w jego barwach 88 spotkań, w których strzelił 32 bramki oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Milik w Romie? To możliwe, ale pod jednym warunkiem! Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa Legia Warszawa po ofensywnego pomocnika ze Slavii Praga. Problemem kwota transferowa FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! FC Barcelona: Lautaro Martínez pozostaje priorytetem. Transfer możliwy w sierpniu?! Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Akinfenwa w Championship. Wycombe Wanderers z największym sukcesem w historii klubu Simović do Ekstraklasy?! Simović do Ekstraklasy?! Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Legia Warszawa bez 12 zawodników na mecz z Lechią Gdańsk Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka Lech Poznań o krok od pozyskania Mikaela Ishaka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy