Orlando Sá do wzięcia [OFICJALNIE]

Orlando Sá do wzięcia [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Standard Liège

Orlando Sá rozwiązał za porozumieniem stron umowę ze Standardem Liège.

Doświadczony napastnik zakończył definitywnie pobyt w belgijskim klubie po kompletnie nieudanych obecnych rozgrywkach w swoim wykonaniu.

Blisko 32-letni zawodnik nie należał do ulubieńców szkoleniowca Michela Preud’homme’a i dlatego ani razu nie pojawił się na boisku przed zawieszeniem sezonu.

Gdyby tego byto mało, to we wrześniu został przesunięty do rezerw Standardu.

Takie trudne położenie Portugalczyka wskazywało na to, że zdecyduje się na zmianę pracodawcy w trakcie zimowego okienka transferowego. Nic takiego jednak nie nastąpiło i Orlando Sá pozostał w drużynie z Liège aż do teraz, kiedy w końcu udało mu się osiągnąć porozumienie z władzami klubu w kwestii przedwczesnego zakończenia współpracy.

Były gracz między innymi Legii Warszawa trafił do Standardu w sierpniu 2016 roku i od tego momentu (z półroczną przerwą na grę w chińskim Henan Jianye) rozegrał w jego barwach 88 spotkań, w których strzelił 32 bramki oraz zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz 13 najciekawszych trenerów do wzięcia od zaraz Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO] Netflix wziął na tapet kolejną legendę. W maju premiera „Roberto Baggio: Boski Kucyk” [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy