Orlando Sá w trudnej sytuacji. Powrót do Legii coraz bardziej realny?!

Orlando Sá w trudnej sytuacji. Powrót do Legii coraz bardziej realny?! fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

„Super Express” pisze o sytuacji Orlando Sá w Standardzie Liège, sugerując, że są szanse na jego powrót do Legii Warszawa.

31-letni napastnik pierwotnie trafił do belgijskiego klubu w 2016 roku. Po bardzo udanych kilkunastu miesiącach przeniósł się do Henan Jianye, ale błyskawicznie wrócił do Liège. W tym sezonie Sá nie zanotował jednak ani jednego występu.

Atakujący nie jest ulubieńcem trenera Michela Preud’homme’a, a nie pomogła mu też kontuzja kostki. Obecnie jest już zdrowy, lecz dalej nie gra. We wrześniu został odsunięty od pierwszego zespołu. Jak czytamy, razem z Luisem Pedro Cavandą wysłał niedawno do klubu pismo z wnioskiem o przywrócenie do drużyny.

Sprawa jest napięta i niewykluczone, że zakończy się rozwiązaniem jego ważnej do 30 czerwca 2021 roku umowy. W takim przypadku zimą będzie dostępny na zasadzie wolnego transferu.

Według „Super Expressu” Sá gotów jest rozważyć ofertę ponownej gry w Legii. W Belgii może liczyć na 1,6 miliona euro brutto rocznie, ale ma być skłonny zmniejszyć oczekiwania finansowe. Wszystko przez to, że zależy mu na powrocie do regularnej gry. Zwiększyć szanse na taki ruch może odejście z warszawskiego zespołu Jarosława Niezgody, o czym spekuluje się od pewnego czasu.

Sá grał w Legii między 2014 a 2015 rokiem. W koszulce ekipy ze stolicy naszego kraju zanotował 42 występy, 15 trafień i pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] Rúben Amorim może zostać zawieszony nawet na SZEŚĆ lat. Sporting wydał ostre oświadczenie [OFICJALNIE] FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego FC Barcelona: Victor Font ma żal do Xaviego Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Reprezentacja Polski bez Lewandowskiego na mecz z Anglią?! Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce Złoty But: Robert Lewandowski nokautuje konkurencję. Przetasowania w czołówce FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] FC Barcelona: Nowy dyrektor sportowy w środę przyleci do Katalonii [RAC1] Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Bjelica znów to zrobił. „To rysowanie linii to cirkus, VAR to cirkus” Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem Olympique Marsylia odpadł z Pucharu Francji po porażce z czwartoligowcem

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy