Osłabienie reprezentacji Polski przed listopadowymi meczami

Osłabienie reprezentacji Polski przed listopadowymi meczami
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Reprezentacja Polski będzie musiała poradzić sobie bez Macieja Rybusa w nadchodzących spotkaniach przeciwko Czechom oraz Portugalii - informuje „Przegląd Sportowy”.

Obrońca Lokomotiwu Moskwa nabawił się we wrześniu urazu mięśni przywodzicieli i z tego też powodu nie wziął udziału w poprzednim zgrupowaniu „Biało-Czerwonych”.

Wstępne rokowania zakładały wówczas, że 29-letni zawodnik powinien wrócić do pełni zdrowia w przeciągu około dwóch tygodniu. Ten okres znacznie się jednak wydłużył i Rybus po dzień dzisiejszy nie pojawił się ani razu na boisku w barwach rosyjskiego zespołu.

Reprezentant Polski zmagał się w tym czasie nadal z dużym bólem i dlatego przyjechał do Polski, aby przejść kolejne badania. Według informacji przekazanych przez „Przegląd Sportowy” wykazały one, że jego uraz był znacznie poważniejszy, ponieważ miał on naderwany kawałek mięśnia, który zdążył się już zrosnąć.

Przeoczenie tego faktu oznacza, że defensor najprawdopodobniej nie pomoże kadrze narodowej w nadchodzącym towarzyskim starciu z Czechami (15 listopada o godz. 18:00 w Gdańsku) oraz w ostatnim pojedynku w Lidze Narodów przeciwko Portugalii (20 listopada o godz. 20:45 w Guimarães), ponieważ do normalnych treningów powinien wrócić dopiero w połowie listopada.

Rybus w trwającym sezonie rozegrał sześć spotkań dla Lokomotiwu, w których zdobył jednego gola.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy