Osuch sprzedał Zawiszę. Rada Nadzorcza zablokuje transakcję?

Osuch sprzedał Zawiszę. Rada Nadzorcza zablokuje transakcję?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport.pl

Radosław Osuch poinformował, że sprzedał swoje udziały w Zawiszy Bydgoszcz.

- Dzisiaj mogę powiedzieć już to oficjalnie. Rodzina Osuch nie ma już nic wspólnego z klubem. Moja żona Anita przed tygodniem złożyła rezygnację z funkcji prezesa Zawiszy. Ja sprzedałem akcje. Na razie nie mogę podać nawet nowego właściciela. Oni sami się wkrótce ujawnią - powiedział Osuch.

Tym samym pięcioletnia przygoda menadżera piłkarskiego z ekipą z Bydgoszczy, w której miał 95% udziałów powoli dobiega końca. Według nieoficjalnych informacji, nowym właścicielem klubu ma zostać grupa finansowa z Cypru.

Nie może być ona jednak pewna nabycia akcji Zawiszy, ponieważ o fakcie sprzedaży klubu nie wie nic Rada Nadzorcza, która zgodnie ze statusem spółki musi wyrazić zgodę na jakiekolwiek zmiany w strukturach właścicielskich i teraz może zablokować całą transakcję.

Więcej na temat: Polska Zawisza Bydgoszcz

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu Premier League: Kane i Son gorsi już tylko od Lamparda i Drogby. Niesamowity początek sezonu duetu z Tottenhamu CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan CIES: Najmłodsze jedenastki w Europie. Odmieniony AC Milan Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion Moder zdradził kulisy transferu do Brighton & Hove Albion 5 wniosków po El Clásico 5 wniosków po El Clásico Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?! Monchi z dwoma ambitnymi celami. Hitowe transfery Sevilli już w styczniu?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy