Oświadczenie Fiorentiny w sprawie Berbatowa

Oświadczenie Fiorentiny w sprawie Berbatowa
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: ACF Fiorentina

Włoska Fiorentina wydała oficjalne oświadczenie w sprawie transferu bułgarskiego napastnika, Dymitara Berbatowa. 31-latek nie stawił się wczoraj we Florencji, gdzie miał podpisać kontrakt z nowym klubem.

„ACF Fiorentina ogłasza, że transfer Dymitara Berbatowa ostatecznie upadł po tym, jak porozumieliśmy się z Manchesterem United. Mieliśmy także słowo zawodnika i ustaliliśmy już wszystkie szczegóły kontraktu.

Podczas dzisiejszego dnia Manchester United wyraził zgodę na podróż Bułgara do Florencji, gdzie miał przejść badania medyczne. Zawodnik wyruszył w podróż w towarzystwie swojego agenta z biletami do Florencji opłaconymi przez Fiorentinę. Ale we Florencji piłkarz nigdy nie wylądował. Przez lekkomyślne i aroganckie akcje innych klubów, które nie mają nic wspólnego z takimi wartościami, jak: uczciwość, fair play, czy etyka sportowa i kłamią do granic prawomyślności.
 
Dla piłkarza, dodać musimy, że ostatecznie jesteśmy zadowoleni z jego nie przejścia do nas. On nie zasługuje na życie w tym mieście, grę w tym klubie i na wartości które reprezentujemy”
 
Zawodnik wydaje się obecnie najbliżej transferu do Fulham.  

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy