Otoczenie Dušana Vlahovicia: Napastnik nie podpisze żadnego kontraktu z Fiorentiną

Otoczenie Dušana Vlahovicia: Napastnik nie podpisze żadnego kontraktu z Fiorentiną fot. sbonsi / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FirenzeViola.it

Dušan Vlahović nie podpisze nowej umowy z Fiorentiną - poinformowali przedstawiciele napastnika.

Głos na temat nieudanych rozmów z Vlahoviciem już wcześniej zabrał prezydent Fiorentiny Rocco Commisso. W specjalnym komunikacie potwierdził on, że piłkarz odrzucił propozycję przedłużenia kontraktu, który zrobiłby z niego najlepiej zarabiającego zawodnika w historii „Violi”. Jednocześnie dodał, że wobec gracza nie będą wyciągane żadne konsekwencje dotyczące rozgrywanych minut.

Już z tego oświadczenia można było wywnioskować, że sytuacja raczej nie ulegnie zmianie i Vlahović po prostu wkrótce odejdzie z klubu, choć pozostawał cień nadziei. Po wypowiedzi jednego z przedstawicieli piłkarza cytowanej przez FirenzeViola.it raczej go już nie ma.

„Dušan nie podpisze żadnego przedłużenia z Fiorentiną. Tego lata przynieśliśmy klubowi ofertę w wysokości 60 milionów euro plus bonusy. Doszliśmy już do porozumienia z jej nadawcą, ale prezes Comisso nie chciał o tym słyszeć. Przyznał, że Vlahović jest dla niego jak syn, nie sprzeda go i zrobi wszystko, żeby przedłużyć umowę. (...) Nie chcemy negocjować z Fiorentiną” - czytamy.

Z najnowszych doniesień włoskich mediów wynika, że najbardziej na zakontraktowaniu Vlahovicia może zależeć Juventusowi. Inni chętni to Atlético Madryt (prawdopodobnie to ono przedstawiło wspomnianą propozycję) i Inter.

Umowa Vlahovicia jest ważna do połowy 2023 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy