Otworzył trumnę i zrobił sobie zdjęcia z ciałem Maradony. Teraz zgłosił się na policję

Otworzył trumnę i zrobił sobie zdjęcia z ciałem Maradony. Teraz zgłosił się na policję fot. Casa Rosada
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marca

Diego Antonio Molina pojawił się w towarzystwie swojego prawnika na jednym z posterunków w Buenos Aires w związku z wywołanym przez niego skandalem po zrobieniu sobie zdjęcia z martwym Diego Armando Maradoną leżącym w trumnie w domu pogrzebowym - poinformowała „Marca”.

Przedwczesna śmierć legendarnego piłkarza wywołała olbrzymi smutek w Argentynie i dlatego nie można dziwić się olbrzymiej wściekłości ludzi na trzech współpracowników domu pogrzebowego, którzy po przygotowaniu zmarłego 60-latka do wystawienia w Casa Rosada oraz pochówku na cmentarzu Jardin de Paz postanowili zrobić sobie z nim zdjęcia.

Cała sprawa zapewne nie ujrzałaby światła dziennego, gdyby trzej panowie nie pochwalili się tym skandalicznym zachowaniem w Internecie.

Ich fotografie z martwym Diego Maradoną zostały bardzo szybko rozpowszechnione i wywołały olbrzymią złość w kraju z Ameryki Południowej i nie tylko. Wśród komentujących je osób znalazły się też takie, który życzyły lub groziły im śmiercią.

Na szczęście żadna z nich nie posunęła się do tego kroku, ale prawnik zmarłego legendarnego piłkarza zapowiedział podjęcie odpowiednich kroków prawnych wobec współpracowników domu pogrzebowego.

Wiele na to wskazuje, że wypowiedziane przez niego słowa zostały zamienione w czyn, ponieważ „Marca” poinformowała, że Diego Antonio Molina pojawił się w towarzystwie swojego adwokata na jednym z posterunków w Buenos Aires.

Z kolei Claudio Fernández, który również zrobił sobie zdjęcie martwym Maradoną w towarzystwie syna przeprosił za pośrednictwem audycji w „Radio 10” za swoje skandaliczne zachowanie.

- Wiem, że wiele osób jest obrażonych i źle to przyjęło. Otworzyliśmy trumnę przed jej przeniesieniem, a mój syn, jak każde dziecko ,chciał sobie z nim zrobić zdjęcie - powiedział były już współpracownik domu pogrzebowego, który został wraz z Moliną zwolniony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy