Pablo Marí opuścił szpital

Pablo Marí opuścił szpital fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Sky Sport Italia

Pablo Marí w czwartkowe popołudnie został zaatakowany przez nożownika. Zawodnik Monzy po przejściu operacji poczuł się nieco lepiej, efektem czego jest wyjście ze szpitala - informuje Sky Sport Italia.

Środkowy obrońca znalazł się w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie. Podczas wizyty w jednej z galerii na przedmieściach Mediolanu doszło do ataku.

46-letni chwycił do ręki nóż i zaczął dźgać przypadkowe osoby. Z pięciu ranionych, jeden zmarł.

Pablo Marí, który przebywał w budynku z dzieckiem, dostał cios w plecy. Na całe szczęście narzędzie zbrodni ominęło najważniejsze organy.

Gdy Hiszpan został przewieziony do szpitala, lekarze uznali jego stan jako stabilny. W związku z tym mogli do niego wejść najbliżsi, a chwilę przy łóżku pacjenta spędził także Adriano Galliani, prezydent Monzy.

– Miał nawet siłę, żeby zażartować, że w poniedziałek widzimy się na boisku – wyznał Włoch.

Ostatecznie medycy zakwalifikowali piłkarza do operacji. Zabiegł wypadł pomyślnie.

Mając to na uwadze, po krótkiej obserwacji 29-latek został wypisany do domu.

Jak informuje Sky Sport Italia, gracz będzie pauzował od dwóch do trzech miesięcy.

Nieobecność Maríego to duża strata dla beniaminka Serie A. Dotąd defensor wypożyczony z Arsenalu cieszył się regularnymi występami, biorąc udział w łącznie ośmiu spotkaniach.

***

Były piłkarz Napoli bohaterem. To on obezwładnił napastnika, który zranił Pablo Mariego

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Legia Warszawa z hitowym transferem wewnątrz Ekstraklasy Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia Raków Częstochowa: Walerian Gwilia blisko odejścia FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu FC Barcelona: Héctor Bellerin blisko opuszczenia klubu Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] Kibice Romy do Nicolò Zaniolo: Zdrajca i gówno bez honoru [FOTO] FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku FC Barcelona: Héctor Bellerín otwarty na odejście w jednym konkretnym kierunku Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] Newcastle United z transferem za 40 milionów funtów plus bonusy [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów OFICJALNIE: Tomasz Kędziora opuścił Dynamo Kijów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy