Papiss Cissé do Kataru?

Papiss Cissé do Kataru?
Krzysztof Gońka
Krzysztof Gońka
Źródło: The Mirror

Kilka katarskich zespołów, na czele z Al-Rayyan, jest zainteresowanych pozyskaniem napastnika Newcastle United, Papissa Cissé. Transfer prawdopodobnie zostanie przeprowadzony latem.

Zainteresowanie wokół jego osoby jest związane z klauzulą odejścia, którą Cissé ma wpisaną w swój kontrakt z angielskim zespołem. W lipcu będzie mógł opuścić swój zespół za kwotę sześciu milionów funtów.

Działacze Newcastle nie będą prawdopodobnie robić problemów swojemu napastnikowi z odejściem z klubu. Senegalczyk obecnie nie znajduje się w najwyższej formie, dziwić więc nie może, że nie cieszy się uznaniem w oczach menadżera popularnych „Srok”, Alana Pardew.

Cissé znalazł się na celowniku zespołów występujących w lidze katarskiej. Najpoważniej zainteresowany napastnikiem jest Al-Rayyan. Angielskie media twierdzą, że były napastnik Freiburga nie ma nic przeciwko takiemu transferowi.

Senegalczyk mógł odejść z Premier League już w czasie obecnego okna transferowego. Cissé miał być częścią wymiany na linii Newcastle United - Borussia Mönchengladbach, na mocy której do Anglii miałby trafić Luuk de Jong. Cissé nie ma jednak zamiaru wracać do Bundesligi. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Transferowi Klikacze - zapraszamy na naszą grupę z konkursami Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Peter Schmeichel ponownie uderza w UEFA. „Tylko oni widzą w tym prawdę” Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Ashley Young prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym zespołem. Osoba trenera może zdecydować Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Aymeric Laporte gotowy na odejście z Manchesteru City. Klub już wytypował potencjalnego następcę Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Gianluigi Buffon z ambitnym planem na koniec kariery. Chce wrócić do reprezentacji Włoch! Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Christian Eriksen z klarownym komunikatem po zatrzymaniu akcji serca. „Nie poddam się” Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [14/06/2021]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy