Papu Gómez skończy w LaLidze?! Argentyńczyka chce uczestnik Ligi Mistrzów

Papu Gómez skończy w LaLidze?! Argentyńczyka chce uczestnik Ligi Mistrzów fot. Nicolo Campo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Gianluca Di Marzio | Fabrizio Romano

Atalanta dąży do sprzedaży Papu Gómeza, a chrapkę na doświadczonego gracza ma Sevilla - uważają Gianluca Di Marzio i Fabrizio Romano.

Dotychczasowy kapitan bergamczyków znajduje się na wylocie z klubu. To pokłosie jego konfliktu z Gian Piero Gasperinim, w którym po stronie włoskiego szkoleniowca opowiedział się właściciel. Teraz zawodnik trenuje indywidualnie, licząc, że wkrótce będzie mógł wrócić do gry.

Cofnięty napastnik jak dotąd został połączony z Interem Mediolan czy Romą, ale żadna z tych ekip nie chce za niego płacić 12 milionów euro, o które prosi Atalanta. Włosi są jednak skłoni zejść z ceny, jeśli Argentyńczyk zdecyduje się na wyjazd za granicę lub występy w niżej notowanym klubie Serie A. Mówi się o około 10 milionach euro.

Taką kwotę mogłaby zapłacić Sevilla. Jak bowiem podają Gianluca Di Marzio oraz Fabrizio Romano, Monchi zastanawia się nad złożeniem oferty za niezwykle doświadczonego piłkarza.

Blisko 33-letni atakujący na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán mógłby zająć miejsce Franco Vázqueza, który wzbudza zainteresowanie chociażby Parmy.

Papu Gómez to pięciokrotny reprezentant Argentyny. Na swoim koncie ma on 252 występy w ekipie „Orobicich”, które okrasił 59 trafieniami i 71 asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] Legia Warszawa protestuje w sprawie sędziego Frankowskiego. List do Polskiego Związku Piłki Nożnej [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League OFICJALNIE: Największy tej zimy transfer w Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Zaskakująca reakcja chińskiej federacji na bankructwo mistrza Chinese Super League Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy