Patrick Helmes na zakręcie

Patrick Helmes na zakręcie
Redakcja
Redakcja
Źródło: Eintracht Frankfurt

Jeszcze niedawno uważany był za jedną z największych, wschodzących gwiazd niemieckiej piłki. Jednak od dłuższego czasu Patrick Helmes jest cieniem zawodnika sprzed kilku sezonów.

Napastnik znalazł się w dramatycznej sytuacji i jego piłkarska przyszłość stanęła pod znakiem zapytania. Były zawodnik FC Koeln i Bayeru Leverkusen od października zdążył zagrać w zaledwie jednym spotkaniu w barwach VFL Wolfsburg. W pewnym momencie 27-latek został zesłany do drużyny rezerw. Piłkarz planuje przeprowadzkę, jednak problem polega na braku zainteresowania jego osobą ze strony innych klubów.
 
Prawdopodobny wydaje się więc transfer na zaplecze Bundesligi. Chętnymi na Helmesa są działacze Eintrachtu Frankfurt. Zespół zajmujący obecnie 3 miejsce w tabelii jest na dobrej drodze do powrotu do elity niemieckiej piłki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Portugalia - Niemcy [OFICJALNIE] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] EURO 2020: Węgrzy oszaleli po bramce Attili Fioli w meczu z Francją [WIDEO] I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży I liga: Znamy komplet beniaminków [OFICJALNIE]. Skra Częstochowa zwycięzcą baraży EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Węgry - Francja [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Transfery - Relacja na żywo [19/06/2021] Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Reprezentacja Polski: Przewidywane składy na spotkanie EURO 2020 z Hiszpanią. Mecz o wszystko! Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE] Widzew Łódź ogłosił nazwisko nowego trenera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy