Patrick Helmes na zakręcie

Patrick Helmes na zakręcie
Redakcja
Redakcja
Źródło: Eintracht Frankfurt

Jeszcze niedawno uważany był za jedną z największych, wschodzących gwiazd niemieckiej piłki. Jednak od dłuższego czasu Patrick Helmes jest cieniem zawodnika sprzed kilku sezonów.

Napastnik znalazł się w dramatycznej sytuacji i jego piłkarska przyszłość stanęła pod znakiem zapytania. Były zawodnik FC Koeln i Bayeru Leverkusen od października zdążył zagrać w zaledwie jednym spotkaniu w barwach VFL Wolfsburg. W pewnym momencie 27-latek został zesłany do drużyny rezerw. Piłkarz planuje przeprowadzkę, jednak problem polega na braku zainteresowania jego osobą ze strony innych klubów.
 
Prawdopodobny wydaje się więc transfer na zaplecze Bundesligi. Chętnymi na Helmesa są działacze Eintrachtu Frankfurt. Zespół zajmujący obecnie 3 miejsce w tabelii jest na dobrej drodze do powrotu do elity niemieckiej piłki.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu Lille zaszalało, ale i zrobiło potencjalnie świetny biznes. OFICJALNIE: Jonathan David najdroższym transferem w historii klubu OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie OFICJALNIE: Höjbjerg w Tottenhamie Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Raków Częstochowa stawia na Greka. OFICJALNIE: Papanikoláou szóstym transferem okna Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Wisła Kraków sprowadziła Yawa Yeboaha. Ghańczyk w przeszłości zetknął się z wielką piłką [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy