Patrick Vieira poprowadzi klub Championship?!

Patrick Vieira poprowadzi klub Championship?! fot. Romain Biard / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: The Daily Mirror

Patrick Vieira to jeden z głównych kandydatów do objęcia posady trenera Bournemouth, o czym informuje „The Daily Mirror”.

Celem zespołu występującego na Dean Court w poprzednim sezonie było wywalczenie awansu do Premier League. Misja nie zakończyła się jednak sukcesem, dlatego też nie wiadomo, czy nie dojdzie do zmian na ławce trenerskiej.

W lutym tę funkcję tymczasowo objął Jonathan Woodgate. Doprowadził on wprawdzie zespół do baraży, ale tam musiał uznać wyższość lepiej dysponowanego Brentfordu.

To powoduje, że może on nie otrzymać szansy w kolejnym sezonie. Tym bardziej że na horyzoncie pojawiają się już kandydaci do przejęcia po nim schedy.

Zdaniem „The Mirror” pod uwagę brany jest w tej chwili Patrick Vieira.

Doszło już nawet do pierwszych rozmów w tej sprawie i Francuz wywarł na działaczach „Wisienek” pozytywne wrażenie. Być może zatem to on poprowadzi zespół w kolejnym sezonie.

44-latek, który w przeszłości występował między innymi w Arsenalu i Juventusie, pozostaje bez pracy od grudnia. Wtedy to rozstał się z Niceą.

W międzyczasie łączono go między innymi z objęciem posady szkoleniowca Crystal Palace.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Raków Częstochowa: To drugi letni nabytek mistrza Polski [OFICJALNIE] Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Carlo Ancelotti bardzo go ceni. Real Madryt może ruszyć po niego w letnim oknie transferowym Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż Raków Częstochowa: Potwierdzenie dwóch transferów tuż-tuż PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie PSV Eindhoven zauroczone Polakiem. Chce go u siebie Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Lech Poznań: Zwrot akcji w sprawie zawodnika „Kolejorza”. Oferta przyjęta Kylian Mbappé osobiście przeprosił Florentino Péreza Kylian Mbappé osobiście przeprosił Florentino Péreza Wielka saga dobiegła końca. Rafael Leão podpisał [OFICJALNIE] Wielka saga dobiegła końca. Rafael Leão podpisał [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy