Patryk Peda z szansą na zimowy transfer do Serie A

Patryk Peda z szansą na zimowy transfer do Serie A fot. SPAL 2013
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Gianluca Di Marzio

Patryk Peda ze SPAL 2013 znalazł się na celowniku Torino - informuje Gianluca Di Marzio.

Środkowy obrońca skorzystał przed blisko trzema laty z nadarzającej się okazji i opuścił struktury Akademii Legii Warszawa na rzecz SPAL 2013.

Młodzieżowy reprezentant Polski został momentalnie wcielony najpierw do zespołu U-17 i potem U-19. W obu prezentował się bardzo dobrze i w nagrodę za robione postępy został włączony do seniorskiej kadry oraz podpisał z włoskim klubem kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

Od tego momentu Patryk Peda robił systematyczne postępy i jest obecnie pewnym punktem drużyny „Biało-Niebieskich”, co nie umyka wysłannikom mocniejszych ekip z Półwyspu Apenińskiego.

Gianluca Di Marzio przekonuje, że 20-latek znalazł się w kręgu zainteresowania Torino i z wysokości trybun był obserwowany przez dyrektora sektora młodzieżowego Ruggero Ludergnaniego przy okazji starcia z Perugią (0:0), by ten ocenił sens podjęcia zimowej próby pozyskania naszego defensora.

Na obecną chwilę trudno jeszcze wyrokować, czy „Byki” są zdecydowane na nawiązanie współpracy z środkowym obrońcą.

Peda wystąpił w jedenastu spotkaniach w tym sezonie, notując w nich trafienie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy