Patryk Rachwał rozpoczyna pracę trenerską na własny rachunek. Poprowadzi GKS Bełchatów [OFICJALNIE]

Patryk Rachwał rozpoczyna pracę trenerską na własny rachunek. Poprowadzi GKS Bełchatów [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: GKS Bełchatów

Patryk Rachwał został szkoleniowcem GKS-u Bełchatów.

40-latek związał się z bełchatowskim klubem kontraktem ważnym do 30 czerwca 2022 roku.

Rachwał jako zawodnik rozegrał 290 meczów w Ekstraklasie. Pierwsze występy zanotował w koszulce Górnika Zabrze, następnie grał na najwyższym szczeblu w barwach Widzewa Łódź, Wisły Płock, GKS-u Bełchatów, Polonii Warszawa i Zagłębia Lubin. Ostatnim sezonem były dla niego rozgrywki 2018/2019, w czasie których rywalizował z GKS-em w II lidze.

Potem Rachwał pełnił w Bełchatowie rolę asystenta trenerów Artura Derbina oraz Marcina Węglewskiego. Teraz czas na stanowisko pierwszego szkoleniowca.

GKS zakończył ostatni sezon na osiemnastym miejscu w tabeli I ligi i spadł do II ligi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy