Paweł Dawidowicz częścią hitowej wymiany w ramach Serie A?!

Paweł Dawidowicz częścią hitowej wymiany w ramach Serie A?! fot. ph.FAB / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Calciomercato.com

Hellas Verona otrzymał propozycję przejęcia praw do Simone Zazy. Torino w zamian chciałoby pozyskać jednego z jego graczy, a kandydatów jest kilku, w tym Paweł Dawidowicz - informuje Calciomercato.com.

Mimo siedmiu trafień w 31 występach poprzednich rozgrywek, „Byki” nie są w pełni zadowolone ze środkowego napastnika i biorą pod uwagę zakończenie z nim współpracy. Mając na uwadze trudną sytuację ekonomiczną większości klubów, Davide Vagnati, dyrektor techniczny, wpadł na pomysł wymiany.

Jak donosi Calciomercato.com, 43-latek zdążył już zaoferować niechcianego zawodnika Hellasowi Verona. Co więcej, liczy on, że w ramach tej samej operacji uda mu się kogoś wyrwać z kadry rywala.

Zdaniem powyższego źródła, Torino interesuje kilku zawodników, ale najbardziej Koray Günter i Paweł Dawidowicz.

Co do Polaka, to przed miesiącem włoskie media informowały o zakusach ze strony siedemnastej ekipy Serie A, która miała oferować 2,5 miliona euro. Wówczas środkowy defensor podpisał nowy kontrakt, dlatego trudno wyobrazić sobie jego odejście podczas tego lata.

26-latek w kampanii 2020/2021 tworzył blok obrony wespół z Günterem. On uzbierał 25 występów w formacji defensywnej, a Niemiec - 27.

Zaza to były piłkarz takich klubów jak Juventus, West Ham United czy Valencia, który narodowe barwy przywdziewał 18 razy.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy