Paweł Raczkowski miał pracować przy meczu Ligi Mistrzów, ale został wycofany

Paweł Raczkowski miał pracować przy meczu Ligi Mistrzów, ale został wycofany fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Krzysztof Stanowski [Twitter]

Paweł Raczkowski nie będzie sędzią technicznym spotkania Ligi Mistrzów pomiędzy Napoli a Milanem, mimo że taki był początkowy plan - poinformował Krzysztof Stanowski.

Na sędziego głównego meczu Napoli z Milanem UEFA wyznaczyła Szymona Marciniaka. Na liniach pomagać mu będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz. Przy systemie VAR będą pracować Tomasz Kwiatkowski oraz Bartosz Frankowski. Arbitrem technicznym został z kolei wybrany Glenn Nyberg.

Jak informuje Krzysztof Stanowski, pierwotnie sędzią technicznym miał być Paweł Raczkowski. Dlaczego doszło do zmiany? „Zamieszanie wokół tego arbitra dotarło do UEFA i ostatecznie został wycofany” - napisał dziennikarz na Twitterze.

W kwietniu 39-latek miał prowadzić mecz ligi greckiej pomiędzy AEK-iem Ateny a Arisem. Po wylądowaniu w Atenach sędzia został zaatakowany przez kibica Panathinaikosu, który wedle jego wersji zapowiedział, że zniszczy go w prasie. Biorąc pod uwagę pierwsze doniesienia na temat zajścia (oskarżenia o nadużycie alkoholu), do pewnego momentu mu się to udawało. Mimo wyjaśnienia sprawy przez arbitra UEFA postanowiła dać mu odpocząć.

W poniedziałek Raczkowski prowadzi spotkanie Ekstraklasy Stali Mielec z Miedzią Legnica.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy