Paweł Wszołek coraz bliżej błyskawicznego powrotu do Ekstraklasy

Paweł Wszołek coraz bliżej błyskawicznego powrotu do Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sebastian Staszewski

Paweł Wszołek wkrótce powinien rozwiązać kontrakt z Unionem Berlin. Wiele wskazuje na to, że pomimo zainteresowania z Belgii i Francji, jego nowym pracodawcą będzie Legia Warszawa - twierdzi Sebastian Staszewski.

Legia Warszawa pozyskała do tej pory w letnim oknie transferowym takich zawodników, jak Dominik Hładun, Blaž Kramer oraz Róbert Pich. Ponadto wykupiony z Werderu Brema został Maik Nawrocki.

Pewne jest, że to nie koniec wzmocnień, bo prowadzone są przecież także negocjacje w kwestii powrotu do Polski Makany Baku. Do tego okazuje się, że wkrótce na Łazienkowską może wrócić Paweł Wszołek.

Były reprezentant Polski spędził w stolicy ostatnie sześć miesięcy na wypożyczeniu z Unionu Berlin i spisywał się bardzo dobrze. W Bundeslidze raczej szansy nie otrzyma, dlatego dąży do przedwczesnego zakończenia współpracy. Jeśli misja zakończy się sukcesem, zaraz potem powinien ponownie zawitać do Ekstraklasy.

Legia przyszykowała już dla niego trzyletni kontrakt, o czym informuje Sebastian Staszewski. W tym momencie pozostały już tylko szczegóły co do gaży samego Wszołka.

Poza „Wojskowymi” chęć pozyskania byłego zawodnika między innymi Hellasu Werona sygnalizowały ekipy z Belgii i przedstawiciele zaplecza Ligue 1. 30-latek prawdopodobnie wraca jednak do Polski.

W poprzednim sezonie wahadłowy rozegrał w Ekstraklasie łącznie 13 spotkań. W tym czasie strzelił sześć goli, a do tego zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy