Paweł Wszołek coraz bliżej błyskawicznego powrotu do Ekstraklasy

Paweł Wszołek coraz bliżej błyskawicznego powrotu do Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sebastian Staszewski

Paweł Wszołek wkrótce powinien rozwiązać kontrakt z Unionem Berlin. Wiele wskazuje na to, że pomimo zainteresowania z Belgii i Francji, jego nowym pracodawcą będzie Legia Warszawa - twierdzi Sebastian Staszewski.

Legia Warszawa pozyskała do tej pory w letnim oknie transferowym takich zawodników, jak Dominik Hładun, Blaž Kramer oraz Róbert Pich. Ponadto wykupiony z Werderu Brema został Maik Nawrocki.

Pewne jest, że to nie koniec wzmocnień, bo prowadzone są przecież także negocjacje w kwestii powrotu do Polski Makany Baku. Do tego okazuje się, że wkrótce na Łazienkowską może wrócić Paweł Wszołek.

Były reprezentant Polski spędził w stolicy ostatnie sześć miesięcy na wypożyczeniu z Unionu Berlin i spisywał się bardzo dobrze. W Bundeslidze raczej szansy nie otrzyma, dlatego dąży do przedwczesnego zakończenia współpracy. Jeśli misja zakończy się sukcesem, zaraz potem powinien ponownie zawitać do Ekstraklasy.

Legia przyszykowała już dla niego trzyletni kontrakt, o czym informuje Sebastian Staszewski. W tym momencie pozostały już tylko szczegóły co do gaży samego Wszołka.

Poza „Wojskowymi” chęć pozyskania byłego zawodnika między innymi Hellasu Werona sygnalizowały ekipy z Belgii i przedstawiciele zaplecza Ligue 1. 30-latek prawdopodobnie wraca jednak do Polski.

W poprzednim sezonie wahadłowy rozegrał w Ekstraklasie łącznie 13 spotkań. W tym czasie strzelił sześć goli, a do tego zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Adam Nawałka skłonny objąć nowy zespół, ale... na pół roku?! Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny Ze Śląska Wrocław na Wyspy Brytyjskie. Transfer definitywny To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają To on ma zostać nowym team managerem reprezentacji Polski. Piłkarze go dobrze znają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy