Paweł Wszołek coraz bliżej błyskawicznego powrotu do Ekstraklasy

Paweł Wszołek coraz bliżej błyskawicznego powrotu do Ekstraklasy fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sebastian Staszewski

Paweł Wszołek wkrótce powinien rozwiązać kontrakt z Unionem Berlin. Wiele wskazuje na to, że pomimo zainteresowania z Belgii i Francji, jego nowym pracodawcą będzie Legia Warszawa - twierdzi Sebastian Staszewski.

Legia Warszawa pozyskała do tej pory w letnim oknie transferowym takich zawodników, jak Dominik Hładun, Blaž Kramer oraz Róbert Pich. Ponadto wykupiony z Werderu Brema został Maik Nawrocki.

Pewne jest, że to nie koniec wzmocnień, bo prowadzone są przecież także negocjacje w kwestii powrotu do Polski Makany Baku. Do tego okazuje się, że wkrótce na Łazienkowską może wrócić Paweł Wszołek.

Były reprezentant Polski spędził w stolicy ostatnie sześć miesięcy na wypożyczeniu z Unionu Berlin i spisywał się bardzo dobrze. W Bundeslidze raczej szansy nie otrzyma, dlatego dąży do przedwczesnego zakończenia współpracy. Jeśli misja zakończy się sukcesem, zaraz potem powinien ponownie zawitać do Ekstraklasy.

Legia przyszykowała już dla niego trzyletni kontrakt, o czym informuje Sebastian Staszewski. W tym momencie pozostały już tylko szczegóły co do gaży samego Wszołka.

Poza „Wojskowymi” chęć pozyskania byłego zawodnika między innymi Hellasu Werona sygnalizowały ekipy z Belgii i przedstawiciele zaplecza Ligue 1. 30-latek prawdopodobnie wraca jednak do Polski.

W poprzednim sezonie wahadłowy rozegrał w Ekstraklasie łącznie 13 spotkań. W tym czasie strzelił sześć goli, a do tego zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów Newcastle United kupuje za przynajmniej 40 milionów funtów. Jest porozumienie między klubami Newcastle United kupuje za przynajmniej 40 milionów funtów. Jest porozumienie między klubami

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy