Paweł Wszołek coraz bliżej powrotu do Ekstraklasy

Paweł Wszołek coraz bliżej powrotu do Ekstraklasy fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Legia Warszawa czyni starania w kierunku sprowadzenia Pawła Wszołka, o czym informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl. W grę wchodzi wypożyczenie do końca sezonu.

Odejście Josipa Juranovicia do Celticu spowodowało, że Legia Warszawa boryka się z kłopotami jeśli chodzi o obsadzenie pozycji prawego wahadłowego. Dostępni Mattias Johansson oraz Kacper Skibicki nie gwarantują tego, czego oczekuje od nich Aleksandar Vuković.

To spowodowało, że działacze mistrzów Polski zaczęli rozglądać się za ewentualnymi wzmocnieniami. Od samego początku głównym kandydatem do przenosin, a w zasadzie do powrotu na Łazienkowską był Paweł Wszołek.

29-latek przed sezonem zamienił mistrzów Polski na Union Berlin. Liczył po cichu, że w Niemczech powalczy o wyjściowy skład, ale rzeczywistość okazała się diametralnie inna. Nie znalazł on uznania w oczach Ursa Fischera i zagrał raptem w jednym meczu.

Z sytuacji chce zatem skorzystać Legia Warszawa, która początkowo liczyła na transfer definitywny. Ten jednak obecnie nie wchodzi w grę, bo Polacy nie chcą płacić za zawodnika, z kolei Niemcy nie są skorzy, by oddawać go za darmo.

Zdaniem Tomasza Włodarczyka w grę wchodzi zatem wypożyczenie do 30 czerwca 2022 roku. Rozmowy w tej sprawie są zaawansowane.

Urodzony w Tczewie zawodnik rozegrał w trakcie swojego pobytu przy Łazienkowskiej ponad 50 meczów. W tym czasie strzelił 12 goli i zanotował 15 asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy