Paweł Wszołek szykuje się do odejścia z Unionu Berlin. „Jeden z najdziwniejszych transferów”

Paweł Wszołek szykuje się do odejścia z Unionu Berlin. „Jeden z najdziwniejszych transferów” fot. Union Berlin
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: B.Z.

Paweł Wszołek rozstanie się najprawdopodobniej w połowie trwającego sezonu z Unionem Berlin - uważa dziennik „B.Z.”.

Doświadczony skrzydłowy zanotował udany dwuletni pobyt w Legii Warszawa i w związku z tym oczekiwał od władz „Wojskowych” otrzymania bardzo dobrej oferty odnoszącej się do przedłużenia wzajemnej współpracy, która odwiodłaby go od pomysłu spróbowania po raz kolejny sił w jednym z zagranicznych klubów.

29-letni zawodnik nie doczekał się takiej propozycji i w związku z tym zaakceptował warunki przedstawione mu przez Union Berlin.

Wszołek wierzył, że będzie mu dane odgrywać jedną z ważniejszych ról w niemieckim zespole, ale niestety od razu po zakończeniu okresu przygotowawczego został odstawiony na boczny tor, ponieważ nie pasował do koncepcji trenera Ursa Fischera.

Szwajcar nie zgłosił Polaka do gry w Lidze Europy, a w krajowych rozgrywkach znalazł dla niego raptem parę razy miejsce w kadrze meczowej oraz pozwolił zagrać kilkanaście minut w wygranym spotkaniu pucharowym  z SV Waldhof Mannheim (3:1 po dogrywce).

Dziennik „B.Z.” nie widzi żadnych szans na to, aby były gracz Polonii Warszawa, Hellasu Verona, Sampdorii czy QPR zaczął w drugiej części rozgrywek odgrywać istotniejszą rolę w drużynie, dlatego przewiduje jego rychłe odejście.

„Jeden z najdziwniejszych transferów dyrektora sportowego Oliver Ruhnerta. Zatrudnił go do systemu gry, którego trener nie stosuje.

Perspektywy? Żadne. Prawdopodobnie rozwiązanie kontraktu” - napisano o Wszołku w niemieckim tabloidzie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy