Paweł Wszołek wróci do Legii Warszawa? „Nie wykluczam takiego scenariusza”

Paweł Wszołek wróci do Legii Warszawa? „Nie wykluczam takiego scenariusza” fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia.net

Wraz z końcem sezonu do historii przeszło wypożyczenie Pawła Wszołka z Unionu Berlin do Legii Warszawa. Niewykluczone jednak, że skrzydłowy jesienią ponownie zawita na Łazienkowską, co przyznał w rozmowie z Legia.net.

Latem minionego roku Paweł Wszołek nie zdecydował się przedłużyć wygasającego kontraktu z Legią Warszawa i ponownie postanowił spróbować swoich sił w jednej z zagranicznych lig. Zgłosił się po niego Union Berlin.

Przenosiny do Bundesligi okazały się dla tego zawodnika kompletnie przestrzelonym ruchem, bo w trakcie swojego pobytu za naszą zachodnią granicą rozegrał raptem jedno spotkanie.

Z tego powodu zimą 30-latek szukał dla siebie wypożyczenia i zgłosiła się po niego Legia Warszawa. Przy Łazienkowskiej odżył i niewykluczone, że pomimo tego, iż jego transfer czasowy wygasł, wkrótce ponownie zawita do stolicy. Przyznał to w wywiadzie dla Legia.net.

- Nawet jeśli założymy, że w Unionie nie będzie dla mnie przyszłości, to wyjaśni się to najwcześniej pod koniec lipca. Pytanie, czy wtedy Legia będzie jeszcze potrzebowała skrzydłowego. Czas pokaże. Na pewno jakieś pytania o to, co by było, gdyby już ze strony Legii były. Czy wrócę więc do Legii? Nie wykluczam tego scenariusza - powiedział.

- Staram się zawsze patrzeć na moje cele indywidualne, by grać dobrze i dzięki temu wpisywać się w cele drużynowe. Można powiedzieć, że wyniki zespołu są współczynnikiem tego, co robisz na co dzień. Wiem, że to brzmi banalnie, ale trzeba skupić się na każdym nadchodzącym spotkaniu i tylko w ten sposób można rozwijać się jako drużyna. Każdy może mówić o tym, że celem jest mistrzostwo Polski, mieć to z tyłu głowy, ale trzeba skupiać się na tym, co jest tu i teraz - dodał.

Cały wywiad Pawła Wszołka dla Legia.net można przeczytać w tym miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy