Pedro na wylocie z Romy

Pedro na wylocie z Romy fot. Riccardo De Luca - Update / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Angelo Mangiante

Pedro lada moment powinien opuścić Romę - donosi Angelo Mangiante.

„Pedro nie znajduje się w planach José Mourinho. Nie będzie częścią nowej Romy. Jego kontrakt jest ważny jeszcze przez dwa lata (trzy miliony euro za sezon), ale wygląda na to, że będzie mógł dołączyć do nowego zespołu na zasadzie wolnego transferu. Zawodnik czeka obecnie na oferty i ma nadzieję, że w najbliższych dniach dołączy do nowej drużyny” - napisał włoski dziennikarz na Twitterze.

33-letni Pedro, w przeszłości zawodnik Barcelony i Chelsea, trafił do Rzymu w zeszłym roku. W ostatnim sezonie pod wodzą Paulo Fonseki rozegrał 40 meczów, notując sześć trafień i siedem asyst.

Na razie nie wiadomo, dokąd może udać się 33-letni atakujący.

Jeśli chodzi o transfery do Romy, jej szeregi zasilił niedawno Rui Patrício. Do tego wykupieni zostali wypożyczeni do tej pory do zespołu Bryan Reynolds i Roger Ibañez. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy