Pedro szykuje się do transferu latem 2020 roku

Pedro szykuje się do transferu latem 2020 roku
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Takvim

Pedro znalazł się na celowniku Fenerbahçe, które z chęcią pozyskałoby go na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu jego kontraktu z Chelsea.

Nie tak dawno pojawiły się informacje, jakoby „The Blues” nie zamierzali kontynuować współpracy z hiszpańskim skrzydłowym, który na Stamford Bridge trafił latem 2015 roku. Od tego czasu uzbierał on 191 występów, lecz w bieżącym sezonie nie jest już tak ważnym zawodnikiem w zespole jak przedtem, a świadczy o tym fakt, że w kluczowych meczach Frank Lampard woli stawiać na innych graczy.

Pedro po raz ostatni zagrał w Premier League 28 września, kiedy to rywalem Chelsea było Brighton & Hove Albion, i coraz więcej wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości zmieni on klub. „The Telegraph” sugerował nawet, że może nastąpić to już w styczniu, lecz o wiele korzystniejszy dla samego zawodnika, ale i innych ekip byłby transfer w lecie 2020 roku.

Wówczas jego umowa z londyńczykami dobiega końca i tym samym 65-krotny reprezentant Hiszpanii byłby traktowany jako niezwykła okazja na rynku transferowym. Na taki obrót spraw liczy zresztą Fenerbahçe, gdzie aktualnie na wypożyczeniu przebywa inny piłkarz Chelsea Victor Moses.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Sancho za 120 milionów i ani euro mniej Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek Cavani w Romie? Najpierw musi zostać spełniony jeden warunek PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! PSG i FC Barcelona ze wstępnym porozumieniem w sprawie Neymara już od kilku miesięcy?! Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Borek: Real Madryt złożył jakiś czas temu nową ofertę za Roberta Lewandowskiego Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Alaba rozchwytywany. Inter Mediolan wkroczył do walki o Austriaka Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy