Pedro szykuje się do transferu latem 2020 roku

Pedro szykuje się do transferu latem 2020 roku
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Takvim

Pedro znalazł się na celowniku Fenerbahçe, które z chęcią pozyskałoby go na zasadzie wolnego transferu po wygaśnięciu jego kontraktu z Chelsea.

Nie tak dawno pojawiły się informacje, jakoby „The Blues” nie zamierzali kontynuować współpracy z hiszpańskim skrzydłowym, który na Stamford Bridge trafił latem 2015 roku. Od tego czasu uzbierał on 191 występów, lecz w bieżącym sezonie nie jest już tak ważnym zawodnikiem w zespole jak przedtem, a świadczy o tym fakt, że w kluczowych meczach Frank Lampard woli stawiać na innych graczy.

Pedro po raz ostatni zagrał w Premier League 28 września, kiedy to rywalem Chelsea było Brighton & Hove Albion, i coraz więcej wskazuje na to, że w niedalekiej przyszłości zmieni on klub. „The Telegraph” sugerował nawet, że może nastąpić to już w styczniu, lecz o wiele korzystniejszy dla samego zawodnika, ale i innych ekip byłby transfer w lecie 2020 roku.

Wówczas jego umowa z londyńczykami dobiega końca i tym samym 65-krotny reprezentant Hiszpanii byłby traktowany jako niezwykła okazja na rynku transferowym. Na taki obrót spraw liczy zresztą Fenerbahçe, gdzie aktualnie na wypożyczeniu przebywa inny piłkarz Chelsea Victor Moses.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy