Perišić o krok od porozumienia
2017-08-18 23:20:05; Aktualizacja: 8 lat temu
Wygląda na to, że Ivan Perišić po wielu miesiącach spekulacji ostatecznie pozostanie w Mediolanie.
Najpoważniejszym kandydatem do pozyskania reprezentanta Chorwacji był od wielu miesięcy Manchester United. Inter Mediolan nie miał jednak zamiaru prowadzić negocjacji w sprawie sprzedaży skrzydłowego i jedyna możliwością do jego kupna było złożenie oferty w wysokości 50 milionów euro. Nad wydaniem tej kwoty zastanawiała się w pewnym momencie Barcelona, ale „Duma Katalonii” postanowiła skupić się na innych celach, dlatego Perišić powinien pozostać w Mediolanie.
Wychowanek Hajduka Split porozumiał się w sprawie nowego kontraktu z Interem, który będzie obowiązywał do 2021 roku. Lider „Nerazurrich” otrzyma sporą podwyżkę, gwarantującą mu zarobki na poziomie 5,5 miliona euro rocznie. Wcześniej Chorwat otrzymywał 3 miliony. To nadal mniej, niż proponowano 28-latkowi w Manchesterze. „Czerwone Diabły” były gotowe zapłacić Perišiciowi 7 milionów euro rocznie, ale nie potrafili porozumieć się z działaczami mediolańczyków.
Były zawodnik Borussii Dortmund występuje w Interze od 2015 roku, kiedy to trafił tam za 19 milionów euro z Wolfsburga. W poprzednim sezonie rozegrał w barwach „Nerazurrich” 36 meczów, zdobywając jedenaście bramek i jedenaście asyst.



![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/170x113/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/170x113/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/170x113/xyz.jpg)



![Złoty But: Harry Kane bez taryfy ulgowej. Pierwszy mecz w 2026 roku od razu z bramką [TOP 15]](img/photos/103089/90x60/harry-kane.jpg)

![Brentford ubiega konkurentów. Sięga po kandydata na następcę Igora Thiago [OFICJALNIE]](img/photos/114424/90x60/kaye-furo.jpg)

![Minął rok, a Raphinha znów z dubletem. FC Barcelona sięga po Superpuchar Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/114423/90x60/xyz.jpg)





