Perotti trafi do Bremy?

Perotti trafi do Bremy? fot. Transfery.info
Maciej Zaremba
Maciej Zaremba
Źródło: Marca

Diego Perotti, skrzydłowy Sevilli, może przenieść się do Bundesligi. Argentyńczykiem duże zainteresowanie wykazuje Werder Brema.

Hiszpańska "Marca" informuje, że rozmowy na linii Sevilla-Werder są już zaawansowane. Niemieckl klub jest zainteresowany wypożyczeniem Perottiego z opcją pierwokupu. 

25-letni skrzydłowy w obecnym sezonie wystąpił w barwach Sevilli w 19 spotkaniach w których strzelił pięć bramek i zanotował dwie asysty.

Kontrakt Argentyńczyka z hiszpańską drużyną obowiązuje do czerwca 2015 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer FC Barcelona zapowiedziała pierwszy zimowy transfer Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy